884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

CeboSi Decoro zestaw na +- 30m2

Podczas składania zamówienia w uwagach należy wpisać kolor, który Cię interesuje. W razie pytań zadzwoń 884 004 443.

Cena:

1351,22 

-
+

CeboSi Decoro to perłowa masa dekoracyjna do wnętrz o efekcie aksamitu, dostępna w trzech wariantach na bazie: ARGENTO, ORO VENEZIANO oraz ORO ZECCHINO. Produkt ten oferuje nieograniczone możliwości w kreowaniu wyszukanych efektów dekoracyjnych. Bogata paleta kolorów, dostępna w katalogu CeboSiDecoro, sprawia, że może być z powodzeniem stosowany zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Podczas składania zamówienia w "uwagi" należy wpisać kolor, który Cię interesuje. Jeśli chciałabyś uzyskać dodatkowe zdjęcia kolorów - zadzwoń 884 004 443.

Jak przygotować powierzchnię ściany do efektu CeboSi Decoro?

Najpierw należy przygotować powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej. Następnie za pomocą wałka lub pędzla nakładamy grunt głęboko penetrujący Decoverni DG 150. Po około 4 do 6 godzinach (kiedy powierzchnia jest już sucha) aplikujemy podkład Decoverni Quarzo, również za pomocą pędzla lub wałka malarskiego, pozostawiając go do wyschnięcia na około 6 do 8 godzin.

Jak zaaplikować CeboSi Decoro?

Perłową masę CeboSi nakładamy w dwóch warstwach. Produkt aplikujemy na przygotowaną powierzchnię za pomocą pacy ze stali nierdzewnej. Pierwszą warstwę nakładamy równomiernie, aby pokryć całą powierzchnię i uzyskać gładką powierzchnię. Pierwsza warstwa pełni funkcję tła dla drugiej, więc nie musimy starannie wykończać wyglądu. Pozostawiamy do wyschnięcia na około 4-6 godzin. Drugą warstwę nakładamy krótkimi ruchami krzyżowymi, naprzemiennie w dwóch kierunkach. Dodatki metaliczne zawarte w produkcie ułożą się pod różnymi kątami, co podkreśli oryginalny wygląd. Podczas aplikacji drugiej warstwy należy usunąć nadmiar produktu, aby uzyskać idealnie gładki i aksamitny w dotyku wygląd. Cebosi Decoro to efekt podobny do efektu Decoverni Velli.

*grafika poglądowa, w rzeczywistości kolor może się trochę różnić od przedstawionego na zdjęciu z katalogu

Kup w zestawie