884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Velli zestaw +- 20m2

Efekt dekoracyjny Velli Decoverni pozwala uzyskać efekt jedwabnej ściany, która doda uroku i niepowtarzalnego charakteru Twojemu wnętrzu.

Cena:

716,59 

-
+

Decoverni Velli to efekt wykończenia dekoracyjnego i ochronnego na bazie wody wewnątrz. Umożliwia to uzyskanie cieniowanych wzorów zmieniających się w zależności od kąta padania światła. Efekt Velli może mieć różny stopień intensywności, który zależy od Twoich preferencji.

Decoverni Velli zestawy – informacje szczegółowe

Efekt Velli nadaje ścianom delikatności i lekkości. Kojarzy się z przytulną przestrzenią, gdzie każdy czuje się dobrze. Zestawy Velli występują w 21 odcieniach i sprawdzą się w ekskluzywnych, jak również nowoczesnych aranżacjach. W naszej ofercie znajdziesz gotowe zestawy zawierające odpowiednią ilość farby podkładowo-gruntującej DK Quarzo oraz masę perłową o jedwabnej strukturze Velli. Jeśli nie jesteś pewna koloru - zamów wzornik, który zawiera wypukłe fragmenty struktury w podanych kolorach.

Jak zrobić ozdobną ścianę w domu?

Ozdobna ściana to bardzo szerokie pojęcie. Efekty, które możesz uzyskać z naszymi produktami to efekt rdzy na ścianie, efekt popękanej ściany, efekt błyszczącej ściany, efekt betonu na ścianie i wiele innych. Wybierz gotowy zestaw, który doda uroku Twojemu wnętrzu.

Kup w zestawie