884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Cebos Zestaw CeboSkil+CeboCat warstwa ochronna

Warstwa ochronna dwuskładnikowa CeboSkil+CeboCat sprawdzi się idealnie w miejscach narażonych na częstsze zabrudzenia.

Cena:

323,20 704,79 

-
+

CeboSkil+CeboCat to dwuskładnikowa ochronna warstwa wykończeniowa, stworzona na bazie wodnych żywic poliakrylanowych. Dostępna jest w trzech wariantach: Glossy (błyszczący), Satin (Satynowy) oraz Matt (Matowy).

Warstwa CeboSkil+CeboCat – informacje szczegółowe

Warstwę można stosować, na odpowiednio przygotowanych podłożach, zarówno na ścianach jak i podłogach. Dwuskładnikowa warstwa wykończeniowa CeboSkil, katalizowana za pomocą produktu CeboCat, może być stosowana z żywnością (HACCP). Dlaczego jest to istotne? Farby dekoracyjne odnalazły swoje miejsce także w kuchniach i łazienkach. Aby móc je tam zaaplikować i cieszyć się ich wyglądem nie wystarczy zwykły lakier. Jak wiadomo w łazience panuje wilgoć. CeboSkil wymieszany z katalizatorem CeboCat będzie stanowiło lepszą warstwę ochronną w miejscach wyjątkowo narażonych na zabrudzenia.

Jak stosować warstwę CeboSkil+CeboCat?

Warstwa jest dostępna w dwóch wariantach: 800ml CeboSkil (A) +160ml CeboCat (B) lub 2L CeboSkil (A) + 400ml CeboCat (B). Wariant pierwszy (960ml) wystarczy na około 7m2. Produktu nie barwi się. Aby osiągnać zamierzony efekt należy nakładać w dwóch lub trzech warstwach. Więcej informacji znajdziesz w karcie technicznej produktu.

Kup w zestawie