884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

CeboFree White zestaw na +- 5m2

Podczas składania zamówienia należy w uwagach wpisać kolor, który chcemy osiągnąć. W razie pytań zadzwoń 884 004 443

Cena:

150,08 

-
+

CeboFree White to wielobarwne wykończenie na bazie wody przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Glinka wenecka stanowi doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza. Dzięki kolorowym drobinkom, CeboFree White umożliwia tworzenie różnorodnych efektów stopniowania odcieni oraz delikatnych kontrastów wypukłości. Może być łączony z dodatkami CeboUp, co pozwala uzyskać wielobarwny efekt w tonacji złotej i srebrnej. Produkt ten można nakładać na różnorodne podłoża, w tym te oparte na gipsie, wapnie lub drobnoziarnistej zaprawie cementowej, a także płytach GK. Podczas składania zamówienia należy w uwagach wpisać kolor, który chcemy osiągnąć. W razie pytań zadzwoń 884 004 443.

Jak przygotować powierzchnię pod efekt CeboFree?

Powierzchnię należy przygotować zgodnie z zasadami sztuki malarskiej. Trzeba nałożyć pędzlem lub wałkiem grunt głęboko penetrujący Decoverni grunt DG 150 i pozostawić do wyschnięcia przez około 4 do 6 godzin (powierzchnia powinna być sucha). Następnie wałkiem malarskim nałożyć biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo i pozostawić do wyschnięcia przez około 6 do 8 godzin. Innym efektem na bazie glinki weneckiej jest Decoverni Provence.

Jak wykonać efekt CeboFree?

Glinkę wenecką CeboFree nakłada się jedną warstwą, bez rozcieńczania, odpowiednim pędzlem o szerokości 76 mm lub 140 mm. Pędzel należy zwilżyć w produkcie i nakładać na powierzchnię krzyżowymi ruchami. Po nałożeniu 4-6 m, przed całkowitym wyschnięciem produktu, należy przeciągnąć po pomalowanej powierzchni plastikową szpachelką - duoszpachelka, lekko dociskając.

Kup w zestawie