884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Provence zestaw na +- 20 m2

System Provence Up Decoverni pozwala na uzyskanie efektu przetarć w weneckim stylu, który idealnie pasuje do nowoczesnej jak i tradycyjnej architektury.

Cena:

459,50 880,50 

-
+

Szukasz sposobu na uzyskanie efektu weneckiego stylu charakteryzującego się antycznymi przetarciami? Podobają Ci się nietypowe zdobienia na ścianach? System Provence Up to szeroka paleta barw i różnorodność aspektów, która umożliwi Ci aranżację każdego wnętrza.

Provence Decoverni – informacje szczegółowe

Cały system Provence cechuje się perłowym aspektem. Provence Up imituje tynk wenecki z charakterystycznymi przetarciami. Wśród dostępnych systemów znajdziesz kolory Provence Up, Provence Mat o matowym efekcie, czy Provence Dream o metalicznym efekcie. Do każdego wariantu można dodać brokat, który doda elegancji i blasku.

Decoverni Provence – zestawy

System Provence Decoverni można zakupić w gotowym zestawie przygotowanym na poszczególne wielkości. Zestaw na +/- 5m2 zawiera 1 x 1,5kg DK Quarzo, 1 x 1kg farby Provence oraz 1 x 100ml farby Provence Up. Przed pracą istotne jest zagruntowanie powierzchni, a następnie stosowanie się do zaleceń producenta – na wykonanie pożądanego efektu składa się wiele procesów. W celu uzyskania informacji odnośnie systemu Provence Decoverni, sposobu wykonania czy dobrania narzędzi - skontaktuj się z nami drogą mailową: kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten zestaw składa się z produktów barwionych i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie