884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec Daszek skarpowy RIO CR (45x28x6,5cm)

Bloczki i daszki skarpowe RIO to elementy architektury ogrodowej firmy Joniec, które służą do budowy murów oporowych i umacniania skarp.

Cena:

27,76 

-
+

Bloczki skarpowe w połączeniu z daszkiem skarpowym tworzą mocny mur oporowy przydatny do umacniania skarp, zboczy czy wałów. Dzięki tym elementom urozmaicisz swoją architekturę ogrodową, uporządkujesz przestrzeń i wyznaczysz granice roślinności. Nie straszne sa tu różne poziomy gruntu. Przekonaj się sama!

Elementy skarpowe RIO firmy Joniec – informacje szczegółowe

Bloczki skarpowe RIO firmy Joniec posiadają lekko łukowaty kształt, który pozwala w dowolny sposób ukształtować linie brzegowe. Mogą być kołowe, proste, łukowe czy faliste. Elementy posiadają dodatkowo łupaną powierzchnię, dzieki czemu dodają uroku każdemu ogrodowi. Można je zastosować również jako elementy dekoracyjne do budowy klombów, obramowań trawników, kwietników. Występują w dwóch kolorach (onyx i piryt), które idealnie współgrają z otoczeniem.

Bloczki skarpowe – zastosowanie

Bloczki skarpowe, nazywane również blokami oporowymi to elementy konstrukcyjne stosowane do tworzenia murów oporowych lub murów podpórnych w celu zabezpieczenia obszarów przed erozją, osuwaniem się ziemi czy innymi zagrożeniami geologicznymi. Bloczki mają specjalne kształty, dzięki czemu można było mury o różnych nachyleniach i wysokościach, w zależności od występowania danego terenu.

Kup w zestawie