884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

LedBruk lampa ogrodowa LED kwadrat 80cm

Lampa kwadratowa do ogrodu polskiego producenta Ledbruk to połączenie estetyki, trwałości oraz funkcjonalności. Przekonaj się sama!

Cena:

390,00 420,00 

-
+

Lampy Led do ogrodu to najczęściej wybierany sposób na oświetlenie domu i ogrodu. Jeśli szukasz tradycyjnych i zarazem eleganckich lampy do ogrodu - sprawdź naszą ofertę i wybierz ulubiony produkt z dziesiątek dostępnych od ręki.

Lampa kwadratowa do ogrodu Ledbruk

Lampa kwadratowa Led występuje w dwóch wysokościach: 50cm i 80cm. Możesz wybrać opcję lampy z barwą białą ciepłą, lampy z barwą białą zimną lub barwą kolorową RGBW. Lampa stanowi skutecznie oświetlenie terenu, dzięki czemu podnosimy bezpieczeństwo spacerowania nocą po podwórku. Dzięki prostej budowie pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych domów.

Lampy ogrodzeniowe – Led Block Light

Lampy ogrodowe kojarzą się tylko z lampami umieszczanymi w ziemi, lampy elewacyjne czy wiszące. W naszej ofercie znajdziesz prawdziwy hit sezonu! Lampa montowana pod daszkiem ogrodzeniowym – lampa Joniec Led Block dostępna w dwóch rozmiarach i trzech wersjach: Led Block Light, Led Block Flash i Led Block Multi.

Kup w zestawie