884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

System rynny głębokiej Siba-Tech

utworzone przez | wrz 5, 2023 | systemy rynnowe Siba

Ruukki to firma, która oprócz pokryć dachowych produkuje także znane orynnowania Siba. W 2023 roku miała miejsce premiera najnowszego systemu orynnowania – Siba Tech. Charakteryzuje się on bardziej wydajnym przekrojem rynny, co ułatwia skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z dachu. Dodatkowo producent zadbał także, aby zaślepka prawa i zaślepka lewa była sygnowana marką SIBA, co dodaje elegancji całemu systemowi.

Zalety innowacyjnego orynnowania Siba Tech

Zastanawiasz się, dlaczego cały rynek aż huczy od wiadomości na temat nowego orynnowania? System rynnowy Siba Tech to połączenie, które inspiruje. Wszystkie elementy Siba Tech są dwustronnie powlekane nowoczesną powłoką GreenCoat RWS Pro, co nadaje im niezwykłą trwałość koloru i połysku. Dodatkowo produkty są bardziej odporne na zarysowania i promieniowanie UV. Powłoka jest produktem słynnej marki SSAB, która znana jest z przyjaznych dla środowiska produktów ze stali powlekanej dla przemysłu budowlanego. Dodatkowo może być poddana recyklingowi w prawie 100%! W skład systemu rynnowego wchodzi szeroka oferta haków takich jak: hak DDC typ P kwadratowy, jak również hak DDC typ H kwadratowy, co umożlwia instalację systemu w większości budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Dlaczego Siba Tech jest wyjątkowym rozwiązaniem?

Możliwość wyboru rynny kwadratowej lub rynny półokrągłej zamknięta w jednym produkcie sprawia, że najnowszy system rynnowy sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki dostepnej kolorystyce możesz z łatwością wybrać swój ulubiony kolor, który będzie współgrał z dachem, elewacją i otoczeniem!

Elementy poziomego odwodnienia systemu Siba Tech

Unikalny kształt rynny i narożniki, które są tłoczone z jednego kawałka materiału dają gwarancję lepszej drożności w porównaniu z innymi rynnami kwadratowymi. Duży wybór haków: hak długi kwadratowy, a także hak długi półokrągły, które odpowiadają za zamocowanie rynny wzdłuż okapu, hak DDC typ P półokrągły oraz hak DDC typ H półokrągły sprawia, że dobranie optymalnego rozwiązania dla każdego rodzaju dachu staje się wyjątkowo proste.

Autor zdjęć: Ruukki