884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – zaślepka prawa kwadratowa/lewa półokrągła

Zaślepka prawa kwadratowa/lewa półokrągła to element nowego systemu rynny głębokiej Siba Tech, który dodaje elegancji naszemu orynnowaniu.

Cena:

16,73 

-
+

Czy słyszałaś o nowoczesnym systemie orynnowania Siba Tech? Wiesz, co wyróżnia go na tle innych systemów? Siba Tech to precyzja i estetyka zamknięta w elementach odwodnienia poziomego i pionowego. Każdy produkt jest dwustronnie powlekany powłoką GreenCoat RWS Pro. Nic Ci to nie mówi? Powłoka ta charakteryzuje się niezwykłą trwałością koloru oraz połysku. Dzięki zastosowaniu cząstek polimeru powłoka jest odporna na czynniki atmosferyczne i zarysowania.

Zaślepka rynny prawa kwadratowa/lewa półokrągła - informacje szczegółowe

Zaślepka (denko) to sygnowany marką Siba Tech element systemu. Dostępna kolorystyka sprawi, że z łatwością wybierzesz swój ulubiony. Zaślepka oprócz oczywistej funkcji, jaką jest wykończenie rynny, stanowi istotny element, bez którego woda deszczowa wyciekałaby poza system orynnowania.

Dlaczego warto wybrać Sibę Tech z punktu widzenia dekarza?

Siba Tech to szczelny system, posiadający dopracowane i idealnie pasujące do siebie elementy, które nie wymagają dodatkowych zabiegów montażowych czy narzędzi. Szerokie portfolio haków umożliwia montaż systemu w większości inwestycji. Połączenia systemu nie wymagają dodatkowego uszczelnienia za pomocą uszczelniaczy.

Kup w zestawie