884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak długi kwadratowy

Hak długi kwadratowy to element nowego systemu orynnowania Siba Tech, który służy do stabilnego i trwałego zamocowania rynny.

Cena:

24,60 

-
+

Do elementów poziomych orynnowania należy nie tylko rynna, ale także łączniki rynny, zaślepki rynny, narożniki zewnętrzne, narożniki wewnętrzne, trzy rodzaje haków i sztucery. Jak widzisz, dobór odpowiednich produktów jest bardzo ważny, a pominięcie któregoś z nich skutkuje niedokończonym systemem odprowadzania wody opadowej. Sprawdź nasze produkty i dobierz wszystkie potrzebne elementy!

Hak długi kwadratowy – informacje szczegółowe

Jak sama nazwa wskazuje hak długi jest dedykowany do frontu kwadratowego. Wykorzystywany jest do mocowania rynien wzdłuż okapu. Montuje się go do krokwi albo łat drewnianych na krawedzi okapowej połaci dachu, co zapewnia stabilne osadzenie elementów odwodnienia poziomego. Hak dodatkowo umożliwia odpowiedni kąt nachylenia rynny. Wykonany jest z pomalowanego proszkowo płaskownika, którego grubość wynosi 3mm, a szerokość 30mm.

Siba Tech – zalety systemu rynny głębokiej

System Siba Tech łączy dwa rodzaje rynnykwadratową oraz półokrągłą. Kształt rynny ułatwia jej drożność, dzięki czemu dodatkowo nie wymaga częstego czyszczenia. Dostępne kolory umożliwią dopasowanie orynnowania do otoczenia, jak również koloru dachu i elewacji. Powierzchnia rynny jest o około 13% większa od powierzchni zwykłej rynny półokrągłej w rozmiarze 135. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz naszą ofertę produktów Siba Tech i zamów je już dziś!

Kup w zestawie