884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak DDC typ H kwadratowy

Hak DDC typ H kwadratowy to element systemu rynny głębokiej Siba Tech, który służy do stabilnego zamocowania rynny w celu sprawnego odprowadzenia wody.

Cena:

14,76 

-
+

System Siba Tech to pierwsze takie rozwiązanie na rynku, które łączy rynnę półokrągłą z rynną kwadratową. Poza nowatorskim podejściem do estetyki systemu, zapewnia on szereg praktycznych zalet. Przekonaj się sam!

Hak DDC typ H kwadratowy – informacje szczegółowe

Haki DDC typu H służą do mocowania rynny do deski czołowej. Jest to element konstrukcyjny o grubosci 1mm, który jest malowany proszkowo, co gwarantuje trwałe i stabilne mocowanie poziomego systemu odwodnienia. Hak jest wyposażony w stopkę montażową, co pozwala na zachowanie wlotowej szczeliny wentylacyjnej o przekroju 200cm ²/1mb rynny. Na stopce montazowej umieszczone są otwory, które ułatwiają regulację w trakcie montażu. Produkt jest dedykowany do frontu kwadratowego rynny.

System rynny głębokiej to kompletne rozwiązanie dla Twojego domu!

System posiada szereg akcesoriów zaprojektowanych tak, aby ich montaż był szybki i prosty. Produkty są wykonane ze szwedzkiej stali, z huty SSAB, powlekane powłoką GreenCoat RWS Pro, co zwiększa ich odporność na zarysowania czy promieniowanie UV.

Kup w zestawie