884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – narożnik wewnętrzny kwadratowy/zewnętrzny półokrągły

Narożnik wewnętrzny kwadratowy/zewnętrzny półokrągły marki Siba Tech to element, który łączy dwie rynny w narożniku dachu.

Cena:

99,35 

-
+

Co wyróżnia narożnik wewnętrzny kwadratowy Siba Tech? Ten sam narożnik wewnętrzny jest także narożnikiem zewnętrznym półokrągłym! Nie znasz jeszcze systemu Siba Tech? Sprawdź nasze produkty i wybierz swoje inspirujące rozwiązanie!

Co wyróżnia system rynnowy Siba Tech?

Siba Tech została stworzona z myślą o perfekcyjnym połączeniu, które będzie stanowiło konkurencję dla dotychczasowych systemów orynnowania. Rynny Siba Tech są o około 13% większe od zwykłych rynien półokragłych dostępnych na rynku. Narożniki są tłoczone z jednego kawałka materiału, dzięki czemu cechuje je lepsza drożność, trwałość i estetyka. Chcesz dowiedzieć się więcej o Siba Tech? Sprawdź nasze produkty i daj się zaskoczyć już dziś!

Narożnik wewnętrzny kwadratowy/zewnetrzny półokrągły - informacje szczegółowe

Narożnik rynnowy to element, który łączy dwie rynny w narożniku dachu. Zapewnia on poziomą ciągłość odprowadzenie wody deszczowej do rur spustowych. Kąt wynosi 90°, co umożliwia powszechne zastosowanie narożnika w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Dodatkowo produkt jest dwustronnie powlekany nowoczesną powłoką GreenCoat RWS Pro, którą charakteryzuje trwałość koloru i połysku. Narożnik posiada średnicę 140mm i występuje w czterech topowych kolorach.

Kup w zestawie