884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak DDC typ P półokrągły

Hak DDC typ P to element orynnowania Siba Tech, który zapewnia odpowiednie nachylenie rynny oraz stabilne jej zamocowanie.

Cena:

24,60 

-
+

Siba Tech to najnowsze i najbardziej unikalne orynnowanie na rynku! Jeden system zawiera dwa rozwiązania - rynny kwadratowej i rynny półokrągłej. Jeśli nadal nie jesteś pewna, który system podbił Twoje serce – wybierz ten, który da Ci swobodę wyboru, aż do czasu montażu.

Hak DDC typ P półokrągły - informacje szczegółowe

Hak DDC typu P jest wykorzystywany w celu zamocowania rynny wzdłuż okapu budynku. Hak jest elementem konstrukcyjnym, który zapewnia stabilne osadzenie rynien i dodatkowo nadaje im odpowiedniego nachylenia, aby system działał sprawnie, a woda deszczowa była skutecznie odprowadzana. Hak jest wykonany z płaskownika o grubości 3mm i szerokości 30mm. Dużym atutem jest fakt, że jest wyposazony z stopkę montażową, która umożliwia skuteczną wentylację.

Co wchodzi w skład orynnowania Siba Tech?

System rynnowy Siba Tech składa się z elementów poziomych: rynny, narożnika, zaślepek, uchwytów rynny, haków, elementów pionowych kwadratowych: rura spustowa, sztucer, kolano, trzpień, przelew kanalizacyjny, a także elementów pionowych półokrągłych: rura spustowa, sztucer, kolano czy wylewka.

Kup w zestawie