884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – narożnik zewnętrzny kwadratowy/wewnętrzny półokrągły

Narożnik zewnętrzny kwadratowy/wewnętrzny półokrągły to element nowego systemu orynnowania Siba Tech, który służy do połączenia dwóch rynien.

Cena:

99,35 

-
+

Narożnik zewnętrzny kwadratowy to w systemie to samo, co narożnik wewnetrzny półokrągły. Pełni on niezwykle ważną funkcję, ponieważ łączy elementy poziomego odwodnienia – rynny – w narożnikach budynku.

Narożnik Siba Tech – informacje szczegółowe

Jak już wiesz, Siba Tech to nowoczesne połączenie dwóch systemów orynnowania – kwadratowego i półokrągłego. Nasz narożnik cechuje wysoka estetyka. Dzięki kształtowi podkreśla unikalny charakter systemu i dodaje elegancji połaci dachowej. Narożnik posiada średnicę 140mm i wystepuje w kolorze antracytowym, czekoladowobrązowym, czarnym i grafitowym.

Siba Tech – system rynnowy, który podbił serce niejednego Klienta

Każdy budynek jest inny. Nawet jeśli projekt domu jest taki sam, mamy do czynienia z różnym otoczeniem, kolorem elewacji czy pokryciem dachowym. System Siba Tech został stworzony z myślą o Klientach, którzy zastanawiają się nad wyborem orynnowania i nie wiedzą, które najbardziej sprawdzi się w ich budynku. Elementy są produkowane z najwyższej jakości stali skandynawskiej o grubości 0,6mm i sa pokryte powłoką GreenCoat RWS Pro, co zwiększa ich odporność na UV oraz korozję.

Kup w zestawie