884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Szukasz firmy, która kompleksowo wykona wycena orynnowania na podstawie projektu? Masz projekt dachu, jego rzut z góry i nie wiesz, ile rynien i rur spustowych potrzebujesz? Nie masz czasu jeździć po hurtowniach i robić wyceny orynnowania?

Nasi fachowcy wykonają dla Ciebie dokładną wycenę uwzględniając wszystkie potrzebne elementy odwodnienia pionowego i poziomego, takie jak rynna, narożnik zewnętrzny czy haki do rynien. Nie musisz już planować dnia na objeżdżenie wszystkich składów – zostaniesz dokładnie poinformowany o ilości haki DDC typ P czy uchwyt do rury Siba, a to wszystko będziesz mógł przeanalizować z dekarzem i wprowadzić ewentualne uwagi.

Dostawa orynnowania

Zastanawiasz się, jak na odległość możesz zamówić CAŁE orynnowanie, łącznie z elementami o długości 3m czy 4m? Masz obawy czy towar przyjedzie na miejsce budowy bez szwanku? Specjalizujemy się w dostawie systemu rynnowego Siba na terenie całej Polski. Transport odbywa się naszym transportem, dzięki czemu masz gwarancję terminu i towaru najlepszej jakości dostarczonego w całości. Zabrakło Ci pojedynczych elementów, takich jak: kolano Siba, sztucer kwadratowy siba, łącznik rynny z klamrą lub przelew kanalizacyjny siba? Nie ma problemu! Drobnice i elementy do 3m wysyłamy kurierem w przeciągu 2 dni roboczych. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje zadzwoń 884 004 443.

Orynnowanie w dachu dwuspadowych i czterospadowym

Oczywiście, że w wyżej wymienionych sytuacjach będziemy mieli inny dobór elementów potrzebnych do stworzenia sprawnego systemu odprowadzenia wody z dachu. Różnica będzie polegać nie tylko na doborze dodatkowych elementów, ale też ich długości i ilości. Jeśli więc zastanawiasz się: ile będzie mnie kosztować orynnowanie dachu pamiętaj, że duży wpływ na cenę ma system rynnowy, który wybierzesz. Dostępne na rynku orynnowanie PVC jest dużo tańsze od orynnowanie stalowe, co nie oznacza, że systemy rynnowe stalowe nie mają zwolenników. Coraz więcej osób uważa, że w nowoczesnej architekturze systemy rynnowe stal, takie jak orynnowanie Siba czy Siba Tech będzie lepszym rozwiązaniem, które daje gwarancję szczelności i trwałości.

Przeczytaj też: Rynna kwadratowa czy okrągła – nieograniczone możliwości Siba Tech

System rynnowy to nie tylko rynna i rura spustowa

Błędnie myślimy, że najdroższą inwestycją w orynnowaniu jest zakup rynna siba i rura spustowa kwadratowa siba. Czy rzeczywiście tak jest? Ze względu na ilośc, jaka jest potrzebna do stworzenia szczelnego systemu niepodważalne jest, że tych elementów idzie dużo. A czy ktoś pamięta, że te rynny trzeba czymś zamocować? Albo że same rynny należy jakoś ze sobą połaczyć? Lub że rura spustowa Siba też musi być jakoś przymocowana do elewacji? Pamiętaj, że oprócz sprawdzania cen rynna (i tu nie mylić – rynna to element odwodnienia poziomego, umieszczana “przy dachu”) i rura – zwróć uwagę na cenę produktów, takich jak: hak długi, hak doczołowy, hak DDC typ H, uchwyt rury do betonu czy trzpień do uchwytu. Porównując ceny pamiętaj o tym, że są one uzależnione od systemu – orynnowanie PVC i orynnowanie stalowe oraz od kształtu rynien – rynna okrągła i rynna kwadratowa.