884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Montujesz ogrodzenie? Nie wiesz czym łączy się bloczki ogrodzeniowe? Jak połączyć pustaki ogrodzeniowe? Odpowiedź jest banalnie prosta! Pustaki na ogrodzeniowe łączy się dedykowanym ku temu klejem – uszczelniaczem. Do wyboru masz dwa popularne rozwiązania.

Klej uszczelniacz Joniec

Klej Joniec ma dobrą przyczepność nie tylko betonu, ale też do cegły, tworzysz sztucznych czy metalu. Jeśli szukasz rozwiązania do trwałego połączenia elementów ogrodzeniowych, takich jak bloczek na ogrodzenie BH20 czy pustak ogrodzeniowy RM19, a także daszków: daszek ogrodzeniowy CH20 użyj kleju Joniec. To, co wyróżnia go na tle innych to fakt, że jest to klej uszczelniacz Joniec w jednym, czyli nie musisz kupować oddzielnego produktu do montażu daszków.

Klej Defens Bond Eco

Klej do ogrodzeń Defens Bond Eco to zdecydowanie najtańsza wersja dostępna na rynku łącząca w sobie wysoką jakość. Klej jest wydajny, a dzięki konsystencji nie spływa z konstrukcji. Defens Bond występuje w kolorze jasnoszarym, niektórzy twierdzą, że to kolor beżowy. Warto zauważyć, że klej tuż po nałożeniu wygląda zupełnie inaczej kilka godzin od montażu. Montaż powinien odbywac się starannie tak, aby klej był niewidoczny w konstrukcji ogrodzenia, a jedynie łączył elementy. Jeśli wybrałaś białe ogrodzenie i obawiasz się, że coś pójdzie nie tak – wybierz bezbarwny uszczelniacz Defens Seal.

Przeczytaj też: Sklep internetowy z ogrodzeniami Joniec

Ile kleju do montażu ogrodzenia?

Na co kleić pustaki ogrodzeniowe? Jaki klej do montażu ogrodzenia? Ile tubek kleju zużyje przy montażu ogrodzenia? Średnia wydajność kleju do ogrodzeń przy założeniu, że mamy połączyć tradycyjne pustaki takie jak BH20 – pustak 50/20/20 wynosi około 16-20 sztuk. W zależności od kleju i temperatury czas wiązania wynosi 25-40min.

impregnaty do ogrodzeń

Czym pomalować ogrodzenie?

Ogrodzenie modułowe szczególnie w kolorach bieli i grafitu bez impregnacji i odpowiedniego zabezpieczenia szybko zmienia kolor. W przypadku ogrodzeń różnokolorowych, takich jak ogrodzenie onyx, ogrodzenie piryt, roma horizon marengo warto zastosować zwykły impregnat do ogrodzeń Protect firmy Joniec. Natomiast jeśli chcemy zabezpieczyć powierzchnię i utrzymać jej kolor to w przypadku jednolitych kolorów – roma horizon biała, roma horizon grafitowa sprawdzi się impregnat koloryzujący Joniec. W ofercie znajdziesz też impregnat koloryzujący premium, który w przeciwieństwie do zwykłego – zmienia kolor ogrodzenia ożywiając go i ukrywając defekty. Jednak zanim wybierzesz środek, którym zaimpregnujesz ogrodzenie – zakup testery preparatów i sprawdź, który efekt Ci się najbardziej podoba.