884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – rynna

Rynna półokrągła Ruukki to element systemu rynnowego, który służy do odprowadzania wody deszczowej z dachu budynku.

Cena:

60,64 75,28 

-
+

System Siba Round to system tak zwanej rynny okrągłej. Rynny są montowane głównie w celu ochrony budynku przed nadmiernym zalewaniem wodą deszczową. Ich zadaniem jest również zachowanie odpowiedniej kondycji fundamentów i ścian budynku. Rynny skutecznie zbierają wodę spływającą z dachu i kierują ją do rur spustowych, które odprowadzają ją z dala od budynku.

Jakie rynny mogę wybrać?

Wybór rozmiaru rynny zależy od powierzchni dachu, położenia rur spustowych i względów estetycznych i architektonicznych. Siba Round umożliwia wybór rynien w systemie 100mm, 125mm oraz 150mm. Sklep Azari.pl wysyła rynny o długości 2m w podanych systemach oraz dostępnych kolorach: czarny, antracytowy, grafitowy, grafitowy metalik, ciemnobrązowy, czekoladowobrązowy, ceglasty, wiśniowy, biały i srebrny metalik. Dzięki tak dużemu wyborowi kolorów możesz dobrać produkt, który idealnie pasuje do Twojego dachu.

Rynna – zastosowanie

Rynny zbierają wodę deszczową i odprowadzają ją z dala od budynku, dzięki czemu zapobiegają zalewaniu fundamentów. Innym zastosowaniem jest ochrona ogrodu i innych elementów krajobrazu przed uszkodzeniami spowodowanymi nadmiernym przepływem wody. Ich brak może prowadzić do niebezpiecznego spływu wody z dachu w postaci strumieni, które mogą utrudniać poruszanie się wokół budynku. Dodatkowo chronią elewację przed zaciekami, plamami czy pęknięciami tynku.

Kup w zestawie