884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl
Ze względu na przerwę wakacyjną producenta systemów orynnowania Siba zamówienia złożone po 10.07.24r. będą realizowane po 22.07.24r.

SIBA Round – zaślepka rynny

Zaślepka rynny to element używany z prawej lub lewej strony rynny, który w estetyczny sposób kończy rynnę dachową.

Cena:

14,80 

-
+

Zaślepka rynny jest znana jako denko prawe, denko lewe, kaptur rynnowy czy zatyczka rynny. Zadaniem zaślepki prawej i zaślepki lewej jest ochrona rynny przed wnikaniem zanieczyszczeń, liści, gałęzi, owadów i innych niepożądanych substancji. Dodatkowo dodaje estetyki całemu systemowi rynnowemu.

Jak wygląda zaślepka rynny?

Zaślepka rynny Siba jest półokrągłym elementem, który chroni system rynnowy przed zatkaniem i zapobiega wyciekom wody na zewnątrz systemu rynnowego. Jest kompatybilna z pozostałymi elementami systemu Siba Round - rynną okrągłą. Występuje w 10 kolorach, dzięki czemu po zamontowaniu będzie idealnie współgrać z całym systemem rynnowym Siba.

O czym należy pamiętać przy wyborze zaślepki rynny?

Istotne jest, że każdy producent ma swój unikalny asortyment, dlatego należy pamiętać o wyborze jednego producenta systemów rynnowych takiego jak Siba, Galeco czy Bryza i o doborze produktów w jednym rozmiarze. Ważne jest, aby zaślepki rynnowe były odpowiednio zamontowane i uszczelnione, aby zapewnić skuteczną ochronę systemu rynnowego. Aby utrzymać swobodny przepływ wody i uniknąć zatkań należy pamiętać o regularnej konserwacji, w postaci czyszczenia zaślepek.

Kup w zestawie