884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Gdzie kupię rynny Siba? Rynny na dachu to główny element każdego systemu rynnowego. Rynna Siba wykonana jest ze stali szwedzkiej, która w procesie produkcji jest dwustronnie powlekana powłoką GreenCoat RWS Pro. Dzięki temu siba rynna charakteryzuje się trwałością koloru (a jest ich naprawdę dużo) oraz połysku (co doceniamy dopiero po czasie).

Rynna stalowa Siba

Rynny z systemu Siba występują w trzech rozmiarach: rynna 100 siba, rynna 125 siba i rynna 150 siba i dwóch długościach: rynna 2m siba, rynna 4m siba. To, co wyróżnia ten system rynnowy to fakt, że występuje w aż 10 modnych kolorach, wśród nich: rynna czarna siba, rynna antracytowa siba, rynna grafitowa siba, rynna ciemnobrązowa siba, siba rynna czekoladowobrązowa, siba rynna ceglasta, siba rynna wiśniowa, siba rynna biała czy siba rynna srebrny metalik.

System rynnowy Siba

Rynna 150 Siba dzięki wspomnianej wcześniej powłoce jest odporniejsza na zarysowania. To, za co Klienci cenią sobie orynnowanie Siba to fakt, że żadna pogoda mu nie straszna. Ruukki – producent system rynnowy Siba jako jedyny w swojej ofercie posiada osłona przeciwrozpryskowa na dach, która stanowi dodatkową ochronę przed wylewaniem się wody z rynien.