884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenia Joniec – rozwiązanie dla Twojego domu

utworzone przez | gru 28, 2023 | ogrodzenia modułowe gładkie Joniec, ogrodzenia modułowe Roma Mega Joniec, ogrodzenie joniec, ogrodzenie roma horizon

Jesteś na etapie wyboru ogrodzenia? Nie wiesz jakiego producent ogrodzeń wybrać? Joniec jest pionierem w produkcji bloczek ogrodzeniowy i daszek ogrodzeniowy. Marka ciągle poszerza swoją ofertę o nowe – innowacyjne rozwiązania. Hitem wśród ogrodzeń okazały się bloczki ogrodzeniowe Roma Mega, które posiadają niespotykane, duże wymiary w bardzo dobrej cenie. Szeroka gama kolorów i możliwość stworzenia wizualizacji ogrodzenia sprawiło, że nasi Klienci zdecydowanie są na TAK.

Bloczki ogrodzeniowe Joniec – nowoczesne trendy w architekturze

W XXI wieku kupno ogrodzenia Joniec nie jest już takie wymagające jak kiedyś. Możesz w wyszukiwarce wpisać co Cię interesuje i porównać ceny. Jednej rzeczy nie da się ominąć jesli chodzi o ogrodzenia, mianowicie transport ogrodzenia. Wiele osób z przerażeniem dzwoni do nas i mówi, że są zainteresowani, ale jak to jest z tym transportem? Sprawa jest bardzo prosta. Wszystkie bloczki do ogrodzenia i daszki do ogrodzenia są odpowiednio zabezpieczone i przewożone na paletach kurierami z windą oraz z tak zwanym paleciakiem. Dzięki temu towar dociera w nienaruszonym stanie. Wszystkie systemy ogrodzeń, czy to Roma Horizon czy Roma Mega jesteśmy w stanie dostarczyć w każdy zakątek Polski.

Czym się kierować podczas wyboru ogrodzenia?

Nie ma się co dziwić, że każdy po postawieniu domu najczęściej ma ograniczony budżet na ogrodzenie, stąd często dostajemy pytanie o najtańsze ogrodzenie. Jednak po rozmowie z Klientem widać, że każdy chce mieć dobrą jakość, możliwość wyboru i brak problemów z uszkodzeniami mechanicznymi. Bez wątpienia ogrodzenie to inwestycja na długie lata, dlatego przed jego wyborem należy się zastanowić, jaki cel chcemy osiągnąć. Bloczek RM19 należy do systemu Roma Mega. Roma Mega charakteryzuje się dużymi pustak do ogrodzenia występującymi w sześciu nowoczesnych kolorach obejmujących odcienie szarości – szare bloczki do ogrodzenia, brązu – brązowe pustaki ogrodzeniowe i bieli – białe ogrodzenie. Przy wyborze koloru należy zwrócić uwagę na otoczenie, kolor elewacji i dachu a także (i chyba przede wszystkim) nasze upodobania.

Roma Horizon – ogrodzenia złożone z pustaków i daszków

Każdy system ogrodzenia Joniec składa się z pustak ogrodzeniowy i daszek do ogrodzenia. Stąd nazwa ogrodzeniaogrodzenie modułowe. Dodatkowo w nazwie występuje słowo ogrodzenie modułowe łupane lub ogrodzenie modułowe gładkie. Struktura powierzchni jest bardzo istotna w ogrodzeniach. Nie bez powodu ogrodzenia gładkie kojarzą się z nowoczesnością, ale też z uniwersalnością. Roma Horizon to ogrodzenia Joniec cena, która składa się z półmetrowych bloczków i kompatybilnym z nim daszkiem. Najpopularniejszym bloczkiem jest pustak ogrodzeniowy BH20 występujący w ośmiu kolorach – modnej szarości, klasycznej bieli, niestandardowej czerni i uniwersalnym brązie. BH20 to bloczek słupkowy do ogrodzenia, ale pełni też funkcję bloczek murkowy do ogrodzenia.