884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- siatka ochronna okapu

Siatka ochronna okapu to element marki IVT, który służy do zablokowania dostaniu się niechcianych zwierząt pod połać dachową.

Cena:

11,96 14,62 

-
+

Strefa okapu obejmuje produkty, które uniemożliwiają dostaniu się gryzoni pod połać dachową. Jednym z takich elementów jest siatka ochronna okapu. Obok elementów wentylacyjnych okapu jest to najczęściej wybierany produkt, który stanowi skuteczną ochronę.

Siatka ochronna okapu IVT – informacje szczegółowe

Siatka ochronna wykonana jest z twardego, wysokogatunkowego polichlorku winylu, który jest odporny na uderzenia oraz trudno zapalny. Jego klasa palności to B1. Siatka ma długość 5mb. Występuje w trzech szerokościach: 50mm, 80mm i 100mm. Dostępne kolory: brązowy, ceglasty i czarny.

Jaką rolę pełni okap w budynku?

Okap stanowi wydłużenie dachu, które wystaje poza jego krawędź. Jego głównym zadaniem jest ochrona elewacji budynku, drzwi wejściowych i okien przed opadami atmosferycznymi, takimi jak deszcz i śnieg. Dzięki temu zapobiega się bezpośredniemu kontaktowi opadów z powierzchnią budynku, co pomaga w utrzymaniu elewacji w dobrym stanie oraz chroni przed zawilgoceniem i uszkodzeniami materiałów budowlanych.

Kup w zestawie