884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Płyty tarasowe – funkcjonalność i estetyka w Twoim ogrodzie

utworzone przez | sty 30, 2024 | Elbląg, Kost-Bet, Koszalin, Łomża, obrzeże ogrodowe, ogrodzenia Kost-Bet, Olsztyn, płyta tarasowa, płyty tarasowe Kost-Bet, Poznań, Słupsk, Suwałki, Szczecin

Płyty tarasowe to produkty kojarzone jak sama nazwa mówi – z tarasami. Ale czy tylko? Ogromnym atutem płyty tarasowe KostBet jest fakt, że występują w wielu rozmiarach – płyty tarasowe wieloformatowe – od najmniejszych w kształcie kwadratu płyta tarasowa 40×40 Ribena, po te duże płyty tarasowe 80×40 Ribena. Płyty tarasowe cena zwane płyty betonowe idealne sprawdzą się do wykończenia powierzchni tarasów, tworząc przyjemne miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo płyty betonowe często są stosowane na zewnątrz na balkonach, gdzie stanowią funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Płyta tarasowa dostępna w różnych kolorach i wzorach doda tez uroku ścieżkom w Twoim ogrodzie, czy przestrzeniom do zabawy dla dzieci lub rekreacyjnych dla dorosłych. Wśród płyt tarasowych wyróżniamy płyta tarasowa gładka i płyta tarasowa strukturalna.

Płyty tarasowe betonowe KostBet – dowolna aranżacja ogrodu i tarasu

Płyty tarasowe Kost-Bet idealnie korespondują z klasyczną i nowoczesną architekturą. Dzięki różnorodnym kolorom i rozmiarom umożliwiają indywidualne oraz oryginalne podejście do wymarzonego projekt tarasu. Płyty betonowe na taras, takie jak płyta tarasowa Ribena są odporne na negatywne skutki czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg. Dzięki dużemu asortymentowi możesz dzięki odpowiednio dobranemu formatowi i cechom kolekcja płyt tarasowych stworzyć niebanalne, przyciągające uwagę i trwałe rozwiązanie stref Twojego wypoczynku.

Płyty tarasowe drewnopodobne

Płyty tarasowe drewnopodobne to prawdziwy hit stworzony z myślą o osobach ceniących naturalne środowisko, przyrodę, a także harmonię i spokój. Do płyty drewnopodobne należy płyta tarasowa Naturo, a właściwie deska Naturo Kost-Bet. Dlaczego deska? Jest to płyta tarasowa, która występuje w jednym rozmiarze 100x20x6cm przypominającym zwykłą deskę. Płyta tarasowa podobna do drewna można kupić w trzech wersjach kolorystycznych o różnych powierzchniach. Wersja strukturalna występuje w kolorze białym i stalowym, natomiast wersja płyta tarasowa Naturo gładka w kolorze białym forte. Jest jeszcze specjalna grupa kolorystyczna – Vision – czyli odcienie najbardziej przypominające drewno, takie jak palisander, orzech czy sonoma. Płyty tarasowe betonowe KostBet to nie tylko praktyczne elementy architektury ogrodowej, ale także sposób na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wprowadź nowy wymiar do swojego ogrodu dzięki płytom tarasowym KostBet. Postaw na solidność, estetykę i funkcjonalność.