884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak sprawić, by Twoje wnętrze nabrało charakteru i wyjątkowego uroku? Czy wiesz, że odpowiedni tynk dekoracyjny może być kluczem do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery w Twoim domu? Tynki dekoracyjne to nie tylko sposób na ochronę ścian, ale także sposób na nadanie im niezwykłego wyglądu i charakteru. Dzięki nim możemy osiągnąć różnorodne efekty, takie jak imitacja betonubeton architektoniczny Concrete Grosso, efekt marmuru, rustykalny wygląd – Decoverni Aurum, farba perłowa – Decoverni Velli czy też błyszczące refleksy – Decoverni Riflessi.

Czy to możliwe, aby wymarzony efekt dekoracyjny zrobić samemu?

Pytasz się, czy samodzielnie możesz stworzyć magiczne aranżacje przy użyciu tynków dekoracyjnych? Oczywiście! Wiele z nich dostępnych jest w postaci gotowych zestawów zawierających odpowiedni grunt, taki jak Quarzo GG czy Decoverni Quarzo wraz z barwionymi farbami oraz z instrukcjami krok po kroku, jak wykonać wymarzony efekt dekoracyjny na ścianie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią angażować się w tworzenie swojego domowego wnętrza. Dzięki filmom instruktażowym oraz wskazówkom możesz stać się swoim architektem i fachowcem w jednym.

Przeczytaj także: Beton architektoniczny, tynk dekoracyjny i efekt spieku na ścianie

O czym mam pamiętać przed rozpoczęciem nakładania tynku dekoracyjnego?

Na początku warto dokładnie przeczytać instrukcję, gdzie znajdziesz informacje odnośnie przygotowania powierzchni i sposobu nakładania farby oraz narzędzi, które będą potrzebne do wykonania efektu. Następnie warto obejrzeć film instruktażowy – linki dostępne w opisie produktów lub bezpośrednio na stronie producenta decoverni.com.

Narzędzia potrzebne do wykonania tynku dekoracyjnego na ścianie

W zależności od efektu, który wybierzesz przydadzą się inne narzędzia. Do przygotowania powierzchni przyda się pędzel Decoverni lub wałek Decoverni.

  • Decoverni Velli – paca Inox Decoverni
  • Decoverni Sundeco – płaski pędzel, paca, wałek oraz paca ABS (Frattone Punta)
  • Decoverni Graffia – płaski pędzel, wałek Rullo Graffia
  • Decovern Riflessi – płaski pędzel, paca Inox Decoverni
  • Decoverni Aurum – płaski pędzel, paca Inox
  • Decoverni Provence – płaski pędzel, duoszpachelka
  • Decoverni Concrete Grosso – paca ze stali nierdzewnej, pędzel, duoszpachelka

Oczywiście nie wszystkie wymienione narzędzia są potrzebne do wybranego efektu. Dzięki temu, że są różne techniki wykonania – narzędzia należy dobierać odpowiednio do wybranej metody.

Dlaczego Warto Wybrać Gotowe Zestawy?

Gotowe zestawy tynków dekoracyjnych z gruntem to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki nim można mieć pewność, że wszystkie potrzebne materiały są ze sobą kompatybilne, co ułatwia i przyspiesza proces aplikacji. Jedyne o czym musisz pamiętać to dobór narzędzi oraz ewentualny wybór Decoverni lakier Guardi, lakier Vernice Satine albo lakier Vernice Mat.