884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Tynki dekoracyjne na ścianie to wszechstronne rozwiązanie, które umożliwia dowolną aranżację wnętrza. Unikalne struktury i różnorodne wzory na ścianie dodają elegancji i wyjątkowego uroku. Zależy Ci na ukrycie pewnych niedoskonałości ściany? Tynki dekoracyjne Decoverni w postaci błyszcząca farba na ścianę, jedwabna farba, metaliczna farba na ścianę w oryginalny sposób wypełnią Twoją przestrzeń dodając jej blasku. Jeśli więc pragniesz zmienić coś w swoim domu i dodać mu niepowtarzalnego charakteru, farby błyszczące i metaliczne są idealnym wyborem. Ich połyskująca powierzchnia odbija światło – Decoverni Riflessi, nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Dostępne w różnorodnych kolorach i odcieniach, te farby umożliwiają tworzenie unikalnych aranżacji, które zachwycą każdego.

Beton architektoniczny na ścianę – Concrete Grosso

Beton architektoniczny Decoverni to materiał, który sukcesywnie zdobywa serca projektantów wnętrz. Jego surowy, industrialny charakter nadaje wnętrzom nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Szary beton architektoniczny to gruboziarnisty tynk imitujący efekt betonu z wżerami. Pozwala na tworzenie niezwykłych efektów dekoracyjnych, dzięki możliwości łączenia kolorów, dowolnemu modelowaniu masy i stosowaniu charakterystycznych przecięć imitujących płyty betonowe. Beton achitektoniczny Concrete Grosso Decoverni występuje w 12 unikalnych kolorach. Najpopularniejsze z nich: Concrete Grosso BCG 1000, Concrete Grosso BCG 1001, Concrete Grosso BCG 1003 oraz Concrete Grosso BCG 1009 to głównie kolory szarości i beżu.

Przeczytaj także: Dekoracyjne wykończenie ściany – czyli tynki dekoracyjne.

Spiek na ścianie – harmonijne połączenia przełamujące kontrasty

Decoverni Aurum to efekt spieku na ścianie lub jak kto woli – efekt rdzy na ścianie. Jest to system zainspirowany kolorami natury oraz sztuki antyku. Aurum Decoverni to farba z dodatkami metalicznymi Silver lub Gold, która przypomina efekt spieku. Ogromną zaletą produktu jest wysoka zmywalność i optyczny efekt niwelowania drobnych ubytków na ścianie. Jeśli więc Twoja ściana potrzebuje renowacji to efekt Aurum w sprytny sposób odwróci uwagę od mankamentów ściennych. Kolorystyka Aurum daje możliwość zestawienia barw, które idealnie współgrają, ale też wprowadzenia nieoczywistych akcentów kolorystycznych, które urozmaicą Twoje wnętrze.

efekt spieku na ścianie – decoverni aurum

Graffia Decoverni – multikolorowa farba do wnętrz

Decoverni Graffia to nietypowy tynk dekoracyjny bazujący na zawartych w farbie flokułach, które podczas nakładania w płaszczyźnie pionowej rozdrabniają się tworząc estetyczny efekt. Graffia Decoverni ma wszechstronne przeznaczenie – sprawdzi się w nowoczesnych, lofotowe wnętrza, a także w ciepłych, klimatycznych pomieszczeniach. Nowoczesne salony, w których króluje tynk dekoracyjny i biokominek Infire zrobią wrażenie na każdej osobie odwiedzającej Twój dom. Elegancja i naturalność efektu Graffia daje poczucie bliskości przyrody osobom przebywającym we wnętrzu. Delikatny tynk dekoracyjny może urozmaicić każdą przestrzeń – tynk dekoracyjny do salonu, tynk dekoracyjny do sypialni czy tynk dekoracyjny na korytarz. Modnymi odcieniami Graffia Decoverni są: Graffia GR. 03, Graffia GR. 07 i Graffia GR. 08 – są to odcienie bazujące na bieli, szarości i czerni. Farba multikolorowa Graffia możesz kupić w gotowych zestawach na określoną powierzchnię – dzięki temu zaoszczędzisz czas wyliczając, ile gruntu i ile farby musisz zakupić.