884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – uchwyt rury spustowej do betonu

Uchwyt rury spustowej wykorzystuje się w celu zamocowania rury spustowej do ścian murowanych budynku.

Cena:

14,90 21,85 

-
+

Uchwyt rury spustowej jest istotnym elementem systemu rynny okrągłej Siba Round, którego zadaniem jest umocowanie i stabilizacja rury spustowej. Pełni funkcję utrzymywania rury w odpowiedniej pozycji, co zapewnia prawidłowy przepływ wody deszczowej i chroni system przed uszkodzeniami.

Uchwyt rury spustowej do betonu - do czego służy?

Uchwyt rury spustowej do betonu jest elementem, który zapewnia stabilne osadzenie rur spustowych na ścianie budynku przy użyciu trzpienia wkręconego w beton (z wykorzystaniem kołka rozporowego). Uchwyt rury spustowej odgrywa ważną rolę w zapobieganiu nieszczelności i wyciekom w systemie rynnowym. Poprzez prawidłowe umocowanie rury spustowej minimalizujemy ryzyko luźnego połączenia rury i innych elementów systemu. Zapobiega to wyciekom wody i utrzymaniu odpowiedniej szczelności, co chroni budynek przed wilgocią i uszkodzeniami.

Jak estetycznie wykończyć system rynnowy?

Uchwyt rury spustowej obok funkcji praktycznej, posiada funkcję estetyczną. Dzięki dostępności czterech średnic (75mm, 90mm, 100mm, 120mm) i dziesięciu kolorów - można go dopasować do wyglądu budynku i systemu rynnowego. Odpowiedni dobór elementu pozwala osiągnąć atrakcyjny wygląd domu.

Kup w zestawie