884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – hak DDC typ P

Hak DDC typu P służy do mocowania rynien wzdłuż okapu w taki sposób, aby zapewnić solidne osadzenie elementów.

Cena:

15,89 19,86 

-
+

Hak DDC typu P jest znany również jako hak spustowy typu P. Stosuje się go w systemach rynnowych w celu zamocowania elementów konstrukcyjnych. Jego głównym zadaniem jest stabilne i bezpieczne zamocowanie rynny, aby umożliwić skuteczne odprowadzanie wody deszczowej.

Hak DDC typ P – co trzeba wiedzieć?

Hak Siba pomaga stabilnie osadzić elementy odwodnienia poziomego, dzięki czemu rynny mają odpowiednie pochylenie, które umożliwia systematyczny odbiór wody deszczowej i jej spływ do sztucera i rury spustowej. Jest wykonany z ocynkowanego i pomalowanego płaskownika stalowego i grubości 5mm i szerokości 25mm, dzięki czemu rynny są odporne na obciążenia spowodowane na przykład przez zalegający śnieg.

Jaki hak DDC wybrać?

Hak DDC typu P marki Siba występuje w dwóch rozmiarach: o średnicy 125mm i długości 80mm lub średnicy 150mm i długości 95mm. Występuje w 10 kolorach systemu Siba Round. Warto wspomnieć, że produkty systemu rynnowego Siba Round są produkowane z szwedzkiej stali, która jest charakteryzuje się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Kup w zestawie