884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Kost-Bet Płyta tarasowa Grandia (80x40x4cm)

Płyty tarasowe Grandia Kost-Bet posiadają niespotykaną strukturę powierzchni, co czynie je atrakcyjnymi na rynku. Sprawdź dostępne kolory!

Cena:

44,07 47,01 

-
+

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dla Twojego domu? Nie odpowiadają Ci standardowe produkty i nie znalazłaś jeszcze odpowiednich płyt tarasowych, które będą pasować z niebanalną konstrukcją budowli? Płyty tarasowe Grandia to prawdziwy przełom na rynku architektury ogrodowej. Sprawdź, dlaczego zyskały taką popularność!

Płyty tarasowe Grandia KostBet – co je wyróżnia?

Płyty tarasowe Grandia mają rozmiar 80x40x4cm i występują w trzech modnych i uniwersalnych odcieniach: biały, biały forte i stalowy. Płyty betonowe Grandia wyróżniają się niespotykaną strukturą, która nadaje niepowtarzalny efekt wizualny. Używając tych płyt możesz osiągnąć indywidualny i ponadczasowy akcent, który upiększy Twój taras.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Produkty z kategorii ogrodzenia i architektura ogrodowa są wysyłane na paletach specjalnym kurierem z windą. W celu złożenia zamówienia nalezy wybrać odpowiednią ilość płyt tarasowych Grandia i uzupełnić dane do wysyłki. Kliknięcie “kupuję i płacę” nie jest zobowiązujące - nie przekieruje Cię na stronę platności. Podane informacje umożliwią nam obliczenie ilości palet oraz całkowity koszt zamówienia, który zostanie Ci przedstawiony w ciągu 24h. Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków dostawy następuje realizacji zamówienia.

Kup w zestawie