884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Nova – pustak ogrodzeniowy RN19

Bloczek ogrodzeniowy RN19 jest elementem ogrodzenia modułowego Roma Nova firmy Joniec.

Cena:

48,43 

-
+

Ogrodzenia Roma Nova to najnowszy typ ogrodzeń dostępnych na rynku. Bloczki ogrodzeniowe RN19 są używane jako bloczki słupkowe lub murkowe. Ogrodzenia Roma Nova wyróżniają się spośród innych dzięki swoim wymiarom i dostępnym kolorom. Sprawdź ofertę już dziś!

Bloczek murkowy RN19 – informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy RN19 Roma Nova posiada wymiary 75,6x19,5x14,4cm i występuje w dwóch eleganckich kolorach: szerlit i uran. Kolory idealnie współgrają z odcieniami szarości, które są często wybierane jako dominujące w budynku i jego otoczeniu. Ale to nie jest reguła. Szerlit jest stosunkowo ciemniejszy i zimniejszy od uranu, dzięki czemu jesteś w stanie dopasować odpowiedni odcień do Twoich upodobań. Produkt jest kompatybilny z daszkiem CRN19.

Roma Nova – dla kogo?

Elementy ogrodzenia modułowego Roma Nova zostały stworzone za pomocą unikatowej metody obróbki produktów betonowych – SCRATCH. Dzięki niej bloczki i daszki mają delikatnie prążkowaną fakturę, która jest wzorowana na blokach skalnych. Umożliwia to uzyskanie efektu imitującego siłę przyrody i upływającego czasu. Jeśli lubisz naturę, przestrzeń, unikalne rozwiązania to ogrodzenie modułowe Roma Nova jest właśnie dla Ciebie!

Kup w zestawie