884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Classic – pustak ogrodzeniowy BRDM

Pustak ogrodzeniowy BRDM firmy Joniec należy do systemu ogrodzeń modułowych i cieszy się swoją popularnością dzięki prostemu kształtowi.

Cena:

31,53 

-
+

Chcesz zbudować masywne ogrodzenie, które będzie idealnie współgrać z Twoją elewacją i otoczeniem? Pustak ogrodzeniowy BRDM marki Joniec ma charakterystyczne wymiary 36 x 36 x 20cm. Występuje w kolorach: onyx, gagat, topaz, żeby mógł sprostać wymaganiom każdego Klienta. Pustak ogrodzeniowy jest komapatybilny z daszkiem ogrodzeniowym CRDM.

BRDM – czyli pustak słupkowy

Element ten służy do budowy słupków ogrodzeń modułowych Roma Classic. Dzięki swojej prostocie pasuje do każdego stylu architektonicznego oraz każdego otoczenia - czy to zgiełku miasta, czy spokojnych pól i lasów.

Roma Classic – ogrodzenie na miarę Twoich wymagań

Często spotyka się określenie ogrodzenia modułowego, ale czy ono w zasadzie jest? Jest to najbardziej elastyczne i najczęściej wybierane ogrodzenie na rynku. Dzięki pojedynczym elementom, które składają się na to ogrodzenie - możesz sam zdecydować jak będzie wyglądać. Niska lub wysoka podmurówka, szerokie słupki, przęsła? Możesz kombinować tak długo, aż znajdziesz swoje ulubione rozwiązanie.

Kup w zestawie