884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Mega – pustak ogrodzeniowy RM28

Pustak ogrodzeniowy RM28 jest elementem systemu ogrodzenia modułowego Roma Mega firmy Joniec.

Cena:

104,32 113,07 

-
+

Długo czekałaś aż na rynku pojawią się bloki ogrodzeniowe o dużych wymiarach? Oto one! W roku 2022 firma Joniec wprowadziła nowy system ogrodzeń modułowych Roma Mega. Jak sama nazwa wskazuje – ogrodzenie jest naprawdę MEGA! Sprawdź sama naszą ofertę - przy zamówieniach całego ogrodzenia dodatkowe rabaty!

Bloczek ogrodzeniowy RM28 – informacje szczegółowe

Pustak RM28 jest kompatybilny z daszkiem ogrodzeniowych CRM28. Posiada ona wymiary 75,6x28x28,8cm i można go nabyć w 6 kolorach: lidyt, turmalin, aragon, snow, galena i gabro. Duży wybór kolorystyki umożliwia dobór idealnie pasującego ogrodzenia do koloru elewacji. Jakość wykonania bloczków i daszków spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Należysz do nich? Pozwól się zaskoczyć i skorzystaj z naszej oferty!

Ogrodzenia modułowe Roma – czym się charakteryzują?

Ogrodzenia modułowe Roma Mega Jońcawytrzymałe na warunki atmosferyczne. Nie straszny im deszcz, śnieg czy słońce. Są starannie zaprojektowane i odznaczają się wysoką jakością. Ich ogromnym atutem jest estetyka - wglądają tak, jakby nie trzeba było nic dodać, ani nic ująć. Zapewniają prywatność i bezpieczeństwo. Dodatkowo są łatwe w montażu, co umożlwia zaoszczędzenie czasu i wysiłku.

Kup w zestawie