884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec Gazon DK40 PROFLOR (40,3×40,3x20cm)

Gazony MOONLOR i PROFLOR firmy Joniec służą do urozmaicenia terenu uporządkowania miejsc przeznaczonych na uprawę kolorowych kwiatów.

Cena:

28,48 30,86 

-
+

Gazony stanowią oryginalną ozdobę naszego tarasu i ogrodu. Są alternatywą dla donic ogrodowych, a dzięki nim możemy stworzyć rozmaite aranżacje kwiatowe, które upiększą nasz ogród. Można w nich uprawiać kwiaty kwitnące, zielone ośliny, byliny czy zioła.

Gazony firmy Joniec – informacje szczegółowe

Gazony MOONFLOR mają księżycowy kształt i występują w wyrazistych kolorach, takich jak czerwień czy grafit. Firma Joniec stworzyła też gazony prostokątne z myślą o osobach ceniących prostotę. Gazon PROFLOR występuje w kolorze szarym, grafitowym oraz czerwonym.

Jakie zastosowanie mogą mieć gazony?

Jak słyszymy słowo “gazon” przed oczami pojawia się obraz betonowej obwódki, w której znajdują się kolorowe kwiaty. Jednak gazony Joniec dzięki zazębiającym się profilom zapewniają stabilne poziome połączenie zespalające, co daje możliwość zastosowania ich również do budowy betonowego ogrodzenia zewnętrznego lub innej konstrukcji służącej do urozmaicenia terenu.

Kup w zestawie