884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Szukasz nowoczesnych stopni schodowych? Zastanawiasz się, gdzie kupię stopnie na taras? Jaki model stopni schodowych sprawdzi się na tarasie? Czy białe stopnie schodowe bardzo się brudzą? Lepiej wybrac stopnie gładkie czy łupane?

Wybór stopni schodowych, które mają upiększyć nasze podwórko jest uzależniony od wielu czynników. Po pierwsze stopnie schodowe powinny być funkcjonalne. Po drugie stopnie na taras powinny być bezpieczne, a po trzecie – stopnie schodowe na podwórko powinny współgrać z resztą architektura ogrodowa domu.

Gotowe stopnie schodowe zewnętrzne

Stopnie schodowe nazywane inaczej “bloki schodowe” umożliwiają komunikację między różnymi poziomami, ale też stanowią element dekoracyjny ogrodu. Stopnie schodowe betonowe to najpopularniejsze rozwiązanie dla każdego domu – czy to w nowoczesnej architekturze, czy w tradycyjnej. Stopnie schodowe zewnętrzne gładkie, takie jak stopnie Royal Kost-Bet podkreślają ponadczasowy charakter powierzchni, natomiast stopnie schodowe łupane zdecydowanie sprawdzą się w klimatycznych realizacjach, takich, gdzie to natura gra pierwsze skrzypce.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru stopni zewnętrznych?

Dokonując wyboru stopni schodowych zwróć uwagę na odporność na warunki atmosferyczne. Materiały z jakich są wykonane powinny być odporne na wilgoć, zmienne temperatury i działanie promieni słonecznych. Betonowe stopnie schodowe oferują estetykę i funkcjonalność. Dzięki dostępnej chemii i impregnatom możemy odpowiednio zadbać o schody i cieszyć się ich nieblaknącym kolorem przez lata. Innym waznym aspektem jest bezpieczeństwo. Wybór stopnie antypoślizgowe są kluczowym aspektem aranżacji przestrzeni.

Przeczytaj też: Ogród i podwórko – jak uporządkować przestrzeń? 

Stopnie schodowe gładkie

Co najlepsze na schody zewnętrzne? Stopnie schodowe Royal producenta Kost-Bet pozwalają stworzyć unikalne, minimalistyczne aranżacje wokół Twojego domu. Szeroka gama kolorystyczna składająca się z aż 13 kolorów, w tym: stopnie schodowe białe, stopnie zewnętrzne grafitowe, stopnie schodowe kolorowe, prosty kształt stopni i uniwersalny rozmiar 100x37x7cm oraz 100x40x15cm idealnie komponują się z pozostałymi produktami, do kótrych należą palisady do ogrodu czy płyty tarasowe. Poza standardowym zastosowaniem stopni schodowych możemy stworzyć z nich też donice, rabatki czy wykorzystać je do obrzegowania tarasów.

Stopnie schodowe łupane

Bloki schodowe łupane występują w dwóch rozmiarach: 100x34x7cm oraz 120x35x15cm i 9 kolorach. Znajdziesz tu stopnie schodowe łupane grafitowe, stopnie zewnętrzne łupane białe oraz kolory marago, wanilia, toffi, mocca, frappe i czekolada. Dzięki takiej różnorodności na pewno uda Ci się dobrac odpowiedni odcień do otoczenia. Stopnie na zewnątrz mają łupaną boczną powierzchnię, a stopnie tarasowe o grubości 15cm na szczycie mają strukturalną powierzchnię.

gdzie kupię stopnie schodowe kostbet

Stopnie schodowe strukturalne

Jest to trzeci dostępny model z oferty stopni schodowych firmy Kost-Bet. Stopnie strukturalne występują w jednym rozmiarze. Mają długość 120cm, szerokość 35cm i grubość 15cm. Stopnie o niejednorodnej strukturze, dzięki minimalistycznym wzorom na górnej części stopnia – pasują do nowoczesnej architektury.