884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak łupany podmurówkowy A1

Pustak ogrodzeniowy podmurówkowy posiada łupaną powierzchnię, która przypomina naturalny kamień i dodaje niepowtarzalnego charakteru ogrodzeniu.

Cena:

20,58 24,40 

-
+

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać ogrodzenie łupane? Nie orientowałaś się jeszcze w cenach ani opiniach innych odnośnie tego typu ogrodzeń? Przedstawiamy Ci system ogrodzeń modułowych łupanych firmy Drewbet. Ogrodzenia cechuje wysoka i wyrazista estetyka bloczka kamiennego.

Ogrodzenia łupane DrewBet – cechy

Ze względu na ilość elementów oraz możliwość wyboru rozmiaru pustaków i daszków ogrodzeniowych, produkty DrewBet umożliwiają szybki i prosty montaż ogrodzenia, zapewniają jakość i trwałość. To Ty decydujesz, jaki kształt będzie miało Twoje ogrodzenie, które idealnie dopasuje się do ukształtowania terenu.

Pustak łupany podmurówkowy A1 – informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy posiada unikatowy symbol A1. Jego długość wynosi 38cm, szerokość 22cm, a wysokość 16cm i waży 19,2kg. Występuje w 7 kolorach: białym, szaro-białym, piaskowym, szaro-piaskowym, topaz, grafitowym oraz biało-grafitowym. Dzięki temu spokojnie dobierzesz kolor, który Tobie najbardziej odpowiada i pasuje do otoczenia Twojego domu.

Kup w zestawie