884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Provence 3kg farba typu „Glinka Wenecka”

Farba Decoverni Provence daje efekt glinki weneckiej z charakterystycznymi przetarciami, które pasują do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Cena:

295,28 543,43 

-
+

Masz drobne ubytki w ścianie i chcesz je sprytnie ukryć? Farba do wnętrz Provence Decoverni optycznie niweluje niewielkie nierówności w ścianie. Dodatkowo oferuje wyjątkową kombinację stylów, łącząc matowe wykończenie z subtelnie metalicznymi akcentami. Jej unikalność polega na umiejętnym naśladowaniu antycznych przetarć, typowych dla weneckiej sztuki dekoracyjnej. Dzięki temu, farba ta dodaje wnętrzom głębi i charakteru, tworząc wyjątkowe, stylowe środowisko.

Farba Provence Decoverni – czyli glinka wenecka

Farba Provence sprawdzi się do tworzenia akcentów na wybranych ścianach lub do zastosowania na większych powierzchniach (gotowe zestawy Decoverni Provence). Farba Provence jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego domu element ekskluzywności i niepowtarzalnego stylu. Farba występuje w pojemnościach 1kg, 3kg oraz 5kg.

Styl wenecki na ścianie - czyli jaki?

Styl wenecki na ścianie charakteryzuje się przetarciami, które przybliżają nam antyczne dekoracje. Jednak Klienci pokochali tę farbę w głównej mierze za możliwość ukrycia drobnych ubytków w ścianie oraz łatwą aplikację. Zmień swoje wnętrze z nami i ciesz się pięknym efektem na lata!

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie