884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Bryza PVC osadnik

Osadnik PVC Bryza to element, który łączy system orynnowania do kanalizacji i zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń spływających z dachu.

Cena:

49,35 

-
+

Osadnik to produkt, który łączy system rynnowy z kanalizacją. Dodatkowo zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń, takich jak gałązki, liście, które spływają wraz z wodą deszczową do kanalizacji. Aby zmniejszyć ryzyko przedostania się zanieczyszczeń warto zakupić czyszczak, który skutecznie stworzy barierę dla brudów.

Osadnik PVC Bryza – informacje szczegółowe

Jeśli już wiesz, po co montuje się osadnik, warto wiedzieć, jaki kolor możesz wybrać. Bryza oferuje cztery podstawowe kolory: brązowy, czarny, szary i grafitowy, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do otoczenia Twojego domu. Osadnik przystosowany jest do rur spustowych o średnicy 110mm, ale po zastosowaniu odpowiednich redukcji pasuje również do średnic 100mm, 90mm i 63mm.. Osadnik jest montowany na poziomie gruntu (kostki brukowej).

Co to jest Bryza?

Bryza kojarzy nam się z wiatrem wiejącym w północnej części kraju – przy morzu. Nasz Bryza to grupa produktów, na którą składa się system orynnowania i podsufitka. Firma Cellfast dba o jakość swoich produktów, co zaowocowało stworzeniu niezawodnej marki.

Kup w zestawie