884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek kaflowy InFire Intiled biały z szybą

Biokominek kaflowy wolnostojący Intiled marki Infire pozwala łączyć nowoczesność z tradycyjnym designem. Gwarancja 24 miesiące.

Cena:

15550,00 

-
+

Intiled to biokominek kaflowy, który doskonale łączy w sobie urok tradycyjnego wzornictwa z nowoczesnym podejściem do designu, tworząc harmonijne połączenie stylu modernistycznego. Jego wolnostojąca forma, nawiązująca do tradycyjnego pieca kaflowego, nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Biokominek Intiled Infire – informacje szczegółowe

Biokominek wolnostojący Intiled posiada wymiary całkowite 1340x650x340mm. Biokominek kaflowy zawiera prostą, hartowaną 4mm szybę, palenisko o pojemności 1L, falowy typ palnika z regulacją płomienia. Kolorem standardowym jest kolor czarny z kaflami białymi. Jest możliwość wyboru innego koloru i typu kafli, w tym celu skontaktuj się z nami poprzez mail kontakt@azari.pl. Kafle są montowane do obudowy biokominka za pomocą magnesów. Jeśli szukasz biokominka w bardziej nowoczesnej formie - sprawdź biokominek Incube.

Innowacyjne kominki kaflowe – Intiled

Biokominki kaflowe nawiązują do tradycji kaflowych pieców, co nadaje im wyjątkowy i elegancki charakter. Biokominki kaflowe są doskonałym wyborem dla osób poszukujących połączenia tradycji z nowoczesnością, ceniących unikalny design oraz chcących wprowadzić do swojego wnętrza element artystycznego, nietuzinkowego piękna. Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie