884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Dekoracyjne wykończenie ściany – czyli tynki dekoracyjne

utworzone przez | lis 17, 2023 | beton architektoniczny, tynk dekoracyjny, tynk ozdobny na ścianie

Dekoracyjne wykończenie ścian to coraz modniejszy sposób na dodanie dynamiki i klasy do wnętrza budynku. Najpopularniejsze miejsca, gdzie stosuje się beton architektoniczny to salony, sypialnie i korytarze. Dlaczego tynki dekoracyjne na ścianie stały się takie popularne? Skąd pomysły na unikalne wzory i kolory? Jaki tynk dekoracyjny wybrać spośród tylu dostępnych na rynku? I nareszcie, ile kosztuje tynk dekoracyjny?

Jaki tynk dekoracyjny wybrać?

Dekoracje ścienne Decoverni pozwalają uzyskać wiele różnych efektów, takich jak efekt jedwabnej tkaniny na ścianie, efekt spieku na ścianie, farba w stylu weneckim z przetarciami, efekt cementu na ścianie, efekt betonu architektonicznego na ścianie, efekt perłowy na ścianie, efekt metaliczny na ścianie, efekt luminacji na ścianie, efekt starego muru na ścianie Muro Perle Decoverni czy efekt popękanej ściany. Każdy z nich jest inny, dlatego ważne jest, aby zdecydować, który będzie najbardziej odpowiadał naszym oczekiwaniom i będzie wpasował się w styl domu. Jak wiadomo – mieszanie stylów jest “na czasie”, ale czy chaos będzie nam się podobał za rok? Producent Decoverni wyszedł naprzeciw wymaganiom Klientom i stworzył gotowe szablony do ozdabiania ścian, które umożliwią osiągnięcie wymarzonego efektu.

Farba perłowa na ścianę – rozwiązanie dla Twojego wnętrza

Ludzie kochają podróże. Te po naszym państwie, ale również poza granice kraju. Jak wiadomo podróże kształcą, uczą, bawią. Pozwalają zobaczyć i doświadczyć życia w innej kulturze, przełamać bariery językowe, wyjść poza strefę komfortu. Farba w stylu weneckim Provence Decoverni to farba, która przeniesie Cię do Włoszech, do Wenecji. Sam produkt jest nazywany czasem glinka wenecka. Efekt wenecki na ścianie możesz osiągnąć kupując Provence Up Decoverni, Provence Mat Decoverni czy Provence Dream Decoverni. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki systemowi Provence możesz osiągnąć efekt matowy, perłowy lub metaliczny. To od Ciebie zależy, czy dobierzesz do farby barwnik, co doda blasku pomieszczeniu.

Tynk dekoracyjny do wnętrz – ceny

Stworzenie efektu tynk dekoracyjny wewnątrz, czy beton architektoniczny na ścianie nie należy do najprostszych zadań. Należy mieć do tego odpowiednie narzędzia, jak również fach w ręku. Każdy system Decoverni posiada inne wytyczne obejmujące przygotowanie powierzchni, a następnie sposób wykonania poszczególnych efekty ścienne. Ceny tynków dekoracyjnych na 5m2 wachają się między 150 a nawet 600zł. Skąd taka rozbieżność? Wynika ona z systemu, który wybierzesz oraz materiałów, które są potrzebne do osiągnięcia zamierzonego celu. Jeśli więc decydujesz się na ozdobna ściana w salonie czy sypialni sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Napisz do nas na adres kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Co charakteryzuje farbę perłowo-metaliczną Decoverni?

Jak już płynnie przenieśliśmy się w ciepłe kraje, warto wspomnieć o system Sundeco Decoverni. Skąd ta nazwa? Szlachetna farba przy użyciu dodatkowych pigmentów zmienia swój wygląd wraz ze zmianą kąta padania promieni słonecznych. Twój pokój nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Jeśli chcesza, by w Twojej sypialni zagościła harmonia, która nie będzie wcale nudna – koniecznie zapoznaj się z wzory tynków dekoracyjnych na ścianie Sundeco. Sundeco Decoverni umożliwi Ci stworzenie niebanalna aranżacja wnętrza, a dzięki szerokiej gamie kolorów – Sundeco stanie się niezbędne przy projektowaniu nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań.