884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jak połączyć ze sobą dwie rury spustowe? Co zrobić gdy moja rura spustowa była skracana? Łącznik rury spustowej 90 siba to inaczej mufa siba. Jest to element odwodnienia pionowego, który ma szczególną rolę w zachowaniu sprawności systemu rynnowego.

Złączka rury spustowej Siba – kiedy ją stosować?

Jak wiadomo (albo nie) rura spustowa siba występuje w trzech długościach: rura spustowa 3m siba, rura spustowa 1m siba i rura spustowa 4m siba. Aby szczelnie je ze sobą łączyć potrzebna jest złączka rury spustowej 90 siba. Łącznik rury spustowej jest tak zaprojektowany, aby idealnie pasował do rur marki Siba nie tylko w przypadku ich połączenia. Mufa 100 siba przyda się też w przypadku, gdy nie dało się idealnie dopasować długości rur i trzeba je było ciąć – łącznik rury 75 siba będzie stanowił idealne zakończenie odwodnienia pionowego.

Rura spustowa, rynna – ale co jeszcze?

Tak naprawdę system rynnowy nie istniałby tylko dzięki rynnom i rurom – choć są one głównymi i najczęściej wyszukanymi elementami. Aby orynnowanie stalowe było szczelne i skuteczne potrzeba wielu elementów, do których należą: łącznik rynny z klamrą siba, hak rynnowy siba, sztucer siba, mufa siba czy uchwyt rury do elewacji. Producent systemu rynnowego siba daje 30 letnią gwarancję na swoje produkty. A Ty dołączysz do tysięcy zadowolonych Klientów?