884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Aby system rynnowy był szczelny i skutecznie odprowadzał wodę deszczową potrzebny jest montaż wszystkich niezbędnych elementów. Dom dwuspadowy jest charakterystyczny, bo rynny nie biegną wokół domu tak jak w przypadku dachu czterospadowego. W takim domku, aby zamknąć przebieg wody potrzebny jest jeden element, czyli zaślepka rynny 125 siba.

Zaślepka do rynny Siba – rozmiary, kolory

Denko rynnowe Siba występuje w trzech rozmiarach (czyli w rozmiarach rynny). To co wyróżnia je spośród innych to fakt, że zaślepka rynny 150 siba jest uniwersalna, to znaczy, że pasuje jako denko lewe siba i denko prawe siba. Zaślepka rynny 100 siba jest dostępne w 10 kolorach: od czerni, przez ceglasty, po biel. Montaż zaślepek rynnowych jest niezbędny w projektach, które je uwzględniają. Ten niepozorny, mały element odpowiada za szczelność systemu rynnowego, a co z tym idzie – za estetyczną elewację bez zacieków i brak kałuż w narożach domu.

Co to jest Siba?

Wiele osób poprawnie kojarzy markę Siba z Ruukki. Siba jest to stalowe orynnowanie wytwarzane z dokładnością ze stali szwedzkiej przez producenta blachy i obróbek dekarskich Ruukki. Orynnowanie stalowe Siba cieszy się popularnością ze względu na mnogość systemów, do których należy siba round rynna półokrągła, siba modern orynnowanie ukryte w elewacji, siba square – rynna kwadratowa i siba tech – rynna łącząca dwa kształty.