884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Interesuje Cię skrzynka na listy przelotowa Joniec? A może szukasz skrzynka na listy antracyt lub skrzynka na listy czarna Joniec? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wyposażenia systemów ogrodowych, gdzie oprócz zwykłych skrzynek takich jak: Joniec skrzynka SMZ czy skrzynka na listy duża Joniec – możesz kupić nowość – skrzynka na listy z ramką dekoracyjną, która przyciaga uwagę swoim wyglądem, elegancją i zarazem jest funkcjonalna.

Ile kosztuje pustak ogrodzeniowy?

Zanim omówimy i pokażemy, jak wygląda skrzynka z ramką warto wspomnieć o podstawie do jej kupienia, czyli ogrodzenie Joniec. Dwa najpopularniejsze systemy, czyli Roma Horizon na czele z bloczek ogrodzeniowy BH20 i Roma Mega oferują szeroki asortyment kolorystyczny. Dzięki różnorodnym wymiarom możesz stworzyć masywny mur lub subtelne, niewielkie ogrodzenie wypełnione przęsłami. Zastanawiasz się ile kosztuje bloczek Joniec? Jest to uzależnione od systemu i koloru ogrodzenia, które Ci się podoba. Pustak ogrodzeniowy Joniec możesz otrzymać już od 28zł. W naszej ofercie znajdziesz opcje: joniec roma horizon onyx, joniec roma horizon marengo, joniec roma horizon nero, joniec roma horizon biały, joniec roma horizon grafit, joniec roma horizon piryt, a także pozostałe systemy, takie jak Roma Mega na czele z pustak joniec RM19, Roma Pefect, Roma Diamond, Roma Classic czy Roma Nova.

joniec roma horizon

Gdzie kupię ogrodzenie – sklep z pustakami Joniec

Chcesz kupić ogrodzenie i zależy Ci na szybkim transporcie w dobrej cenie? A może chcesz porównać wycenę, którą już otrzymałaś, żeby sprawdzić czy nie przepłacisz? Lub nie masz koncepcji na ogrodzenie, a brakuje Ci czasu na pojechanie do hurtowni stacjonarnej w celu rozrysowania go wizualnie? Mamy na to rozwiązanie. Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie wizualizację ogrodzenia oraz kompleksową wycenę wraz z ceną transportu w każdy zakątek w Polsce. Nie musisz się przejmować, czy towar jest dostępny lub czy zdąży dojechać przed montażem – o wszystkim jesteś wcześniej poinformowany i dodatkowo dostajesz numer listu przewozowego w celu śledzenia zamówienia. U nas zamówisz bloczki ogrodzeniowe, daszki ogrodzeniowe Joniec, chemię do betonu, klej do ogrodzenia, a także lampy Led Block czy skrzynki.

Przeczytaj też: Czym zaimpregnować ogrodzenie? Preparaty do betonu Joniec

Skrzynka na listy z ramką dekoracyjną Joniec

Skrzynki na listy montowane w ogrodzeniu są już na porządku dziennym. Kto orientował się w rodzajach i cenach wie, ze jest to niemałe przedsięwzięcie, które wymaga skonkretyzowania wymagań. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów skrzynek, takich jak: skrzynka zwykła SMZ, skrzynka z domofonem, skrzynka z dzwonkiem, skrzynka z klawiaturą, skrzynka na przesyłki kurierskie, skrzynka z czytnikiem RFID czy skrzynka personalizowana. To Ty decydujesz, która będzie służyła jako “domek dla Twojej korespondencji”. Kupując skrzynkę Joniec masz gwarancję trwałości, wytrzymałości i wysokiej estetyki. Skrzynka na listy z ramką dekoracyjną zajmuje więcej miejsca niż zwykła mała skrzynka, ale za to prezentuje się bardzo elegancko. Jest dopracowana pod każdym szczegółem, a dostępnośc kolorów, takich jak skrzynka antracytowa, skrzynka czarna, skrzynka grafitowa czy skrzynka brązowa sprawia, że dobierzesz odpowiedni kolor do Twojego ogrodzenia.

joniec skrzynka mała z ramką dekoracyjną