884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Square – zaślepka prawa

Zaślepka prawa to element systemu rynny kwadratowej Siba Square, która jest używana do zamknięcia rynny dachowej.

Cena:

60,05 

-
+

Zaślepka rynny prawa Siba Square jest znana jako denko prawe, kaptur rynnowy czy zatyczka prawa rynny. Zadaniem zaślepki prawej jest ochrona rynny przed wnikaniem zanieczyszczeń, liści, gałęzi, owadów i innych niepożądanych substancji. Dodatkowo jej kwadratowy kształt dodaje estetyki całemu systemowi rynnowemu.

Jak wygląda zaślepka rynny w systemie rynny kwadratowej?

Zaślepka rynny Siba jest kwadratowym elementem, który zapewnia szczelność systemu rynnowego. Jest kompatybilna z rynnami półokrągłymi Siba Square. Posiada średnicę 125mm i występuje w 3 kolorach: czarnym, srebrnym metaliku i grafitowym, dzięki czemu po zamontowaniu idealnie współgra z całym systemem rynnowym Siba Square.

O czym należy pamiętać przy wyborze produktów rynnowych?

Ważny jest fakt, że każdy producent ma swój unikalny asortyment. Należy więc pamiętać o wyborze jednego producenta systemów rynnowych takiego jak Siba, Galeco czy Bryza i o doborze produktów w jednym rozmiarze i jednym systemie. Dodatkowo, istotne jest, aby zaślepki rynnowe były odpowiednio zamontowane i uszczelnione, by mogły zapewnić skuteczną ochronę systemu rynnowego.

Kup w zestawie