884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Square – zaślepka lewa

Zaślepka lewa to element należący do systemu rynny kwadratowej Siba Square, który stanowi zakończenie rynny dachowej.

Cena:

60,05 

-
+

Zaślepka lewa marki Siba Square jest znana jako denko lewe, kaptur rynnowy lewy czy zatyczka lewa rynny. Zadaniem zaślepki lewej jest ochrona rynny przed wnikaniem zanieczyszczeń, liści, gałęzi, owadów i innych niepożądanych substancji. Dodatkowo jej unikatowy, kwadratowy kształt dodaje estetyki całemu budynkowi.

Jak wygląda zaślepka rynny w systemie rynny kwadratowej?

Zaślepka lewa rynny jest kwadratowym elementem, który zapewnia szczelność systemu rynnowego. Ma średnicę 125mm i jest kompatybilna z rynnami kwadratowymi Siba Square. Występuje w 3 kolorach: srebrnym metaliku, czarnym i grafitowym, dzięki czemu po zamontowaniu idealnie współgra z całym systemem rynnowym Siba Square.

Co jest ważne podczas wyboru systemu rynnowego?

Ważny jest fakt, że każdy producent ma swoją unikatową ofertę. Należy więc pamiętać o wyborze jednego producenta systemów rynnowych takiego jak Siba, Galeco czy Bryza i o doborze produktów w jednym systemie i rozmiarze. Po wyborze pojedynczych elementów takich jak zaślepki istotne jest, aby odpowiednio zamontowane i uszczelnione, by mogły zapewnić skuteczną ochronę systemu rynnowego.

Kup w zestawie