884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Modern – zaślepka rynny

Zaślepka rynny Siba Modern to produkt używany w celu estetycznego zakończenia rynny dachowej.

Cena:

23,37 

-
+

Zaślepka rynny w systemie rynny ukrytej Siba Modern jest znana dodatkowo jako denko prawe, denko lewe, kaptur rynnowy czy zatyczka rynny. Zadaniem zaślepki uniwersalnej jest ochrona rynny przed dostaniem się do niej zanieczyszczeń, liści, gałęzi, owadów i innych niepożądanych substancji. Dodatkowo denko dodaje estetyki całemu systemowi rynnowemu.

Jak wygląda zaślepka rynny ukrytej Siba Modern?

Zaślepka rynny Siba Modern jest taka sam jak w systemie Siba Round, ale występuje tylko w rozmiarze 150mm. Posiada półokrągły kształt, który chroni system rynnowy przed zatkaniem i zapobiega wyciekom wody na zewnątrz systemu rynnowego. Jest kompatybilna z pozostałymi elementami systemu Siba Modern - rynną. Występuje w 3 kolorach, aby umożliwić rzeczywiste ukrycie elementów systemu rynnowego.

Co muszę wiedzieć podczas wyboru zaślepki rynny?

Istotne jest, że każdy producent ma swój unikalny asortyment, dlatego należy pamiętać o wyborze jednego producenta systemów rynnowych takiego jak Siba, Galeco czy Bryza i o doborze produktów w jednym rozmiarze. Istotne jest, aby denka rynnowe były odpowiednio zamontowane i uszczelnione, aby zapewnić skuteczną ochronę systemu rynnowego. W celu utrzymania swobodnego przepływu wody i uniknięcia zatkań musisz pamiętać o regularnej konserwacji.

Kup w zestawie