884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Modern – rynna

Rynna systemu rynny ukrytej Siba Modern to produkt, który służy do odprowadzania wody deszczowej z dachu budynku.

Cena:

88,56 

-
+

System Siba Modern to system tak zwanej rynny okrągłej ukrytej. Rynny są montowane głównie w celu ochrony budynku przed nadmiernym zalewaniem wodą deszczową. Ich zadaniem jest dodatkowo zachowanie odpowiedniej kondycji fundamentów i ścian budynku. Rynny te skutecznie zbierają wodę spływającą z dachu i kierują ją do rur spustowych, które odprowadzają ją z dala od budynku.

Jaką rynnę wybrać?

Wybór rozmiaru rynny zależy od powierzchni dachu, położenia rur spustowych i względów estetycznych i architektonicznych. Siba Modern umożliwia wybór rynien w systemie 150mm. Sklep Azari.pl wysyła rynny o długości 2m w podanych systemach oraz dostępnych kolorach: czarny, antracytowy, grafitowy. Dzięki takiemu wyborowi kolorów rynny Siba Modern możesz dobrać produkt, który idealnie pasuje do Twojego dachu.

Rynna – jakie jest ich zastosowanie?

Rynny Siba Modern zbierają wodę opadową i odprowadzają ją z dala od budynku, dzięki czemu zapobiegają zalewaniu fundamentów. Innym zastosowaniem jest ochrona na przykład ogrodu, podwórka i innych elementów krajobrazu przed uszkodzeniami spowodowanymi nadmiernym przepływem wody. Dodatkowo chronią elewację przed zaciekami, plamami czy pęknięciami tynku.

Kup w zestawie