884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Modern – kolektor spustowy

Kolektor spustowy to element systemu rynny okrągłej Siba Modern, który służy do dalszego rozprowadzenia wody opadowej i usunięcia z niej zanieczyszczeń.

Cena:

237,38 

-
+

Czy wiesz, czym charakteryzują się systemy rynnowe Siba? Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów - stali nierdzewnej lub PVC (w zależności od systemu). Producent umożliwił wybór aż trzech różnych systemów mających swoje cechy charakterystyczne. Siba Round jest najczęściej wybieranym systemem, który pasuje do każdego rodzaju budynku. Siba Modern odznacza ukryta rura spustowa, dzięki czemu sprawdzi się w nowoczesnej architekturze. Siba Square jest systemem rynny kwadratowej, który powstał w odpowiedzi na nowe trendy panujące w XXI wieku.

Kolektor spustowy – po co się go montuje?

Kolektor spustowy jest ostatnim (patrząc od góry) elementem systemu rynnowego. To przez niego woda deszczowa przedostaje się na zewnątrz. Jego zadaniem jest usunięcie z niej zanieczyszczeń takich jak liście.

Kolektor spustowy – cechy charakterystyczne

Kolektor spustowy posiada wysokość i długość wynoszącą 200mm - stąd możemy się domyślić, że jest podobny do sześcianu. Dostępny jest w jednym kolorze – srebrnym.

Kup w zestawie