884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Co wyróżnia pustaki łupane Muro? Ogrodzenie łupane z pustaków i daszków to harmonijne połączenie estetyki i funkcjonalności. Rustykalny wygląd pustaków łupanych doskonale współgra z eleganckimi daszkami, tworząc spójny i atrakcyjny wygląd. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących czegoś więcej niż standardowe ogrodzenia, pragnących stworzyć miejsce o wyjątkowym charakterze. Pustaki ogrodzeniowe łupane Muro mogą być częścią przeróżnych kombinacji architektonicznych. To ty decydujesz czy chcesz stworzyć ogrodzenie z pustaków jednego rozmiaru, czy zależy Ci na urozmaiceniu ogrodzenia i użyjesz dwóch grubości pustaka: pustak ogrodzeniowy łupany 16 S22 i pustak ogrodzeniowy łupany 8 S22. Dodatkowo konstrukcja bloczek ogrodzeniowy łupany KostBet umożliwia szybki i prosty montaż. Pustaki Kostbet występują w aż 15 kolorach, co sprawia, że są nie lada konkurencją dla pustaków innych firm, takich jak Joniec. Aby wybrać odpowiedni kolor ogrodzenia, który będzie cieszył oko nie tylko od razu po montażu, należy wziąć pod uwagę kolor dachu, elewacji i samo otoczenie domu. 

Okapniki Muro – co to właściwie jest? 

Okapnik to często używana forma w zachodniej części Polski i oznacza po prostu daszek ogrodzeniowy Muro. Jedyną różnicą między prostym daszkiem a okapnik Muro jest fakt, że okapniki stanowią też estetyczne wykończenie konstrukcji złożonych z palisada kostbet. Okapnik Muro 2-stronnie łupany to produkt, który sprawdzi się szczególnie na podmurówce. Okapnik Muro 4-stronnie łupany sprawdzi się jako wykończenie słupka ogrodzeniowego. Okapnik występuje w ponad 10 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do konstrukcji złożonej z innych produktów Kostbet. Daszki ogrodzeniowe KostBet nie tylko pełnią funkcję ochronną przed deszczem, ale dodają ogrodzeniu szlachetności. Nie ma się co oszukiwać – kompletne ogrodzenie to pustaki ogrodzeniowe i daszki ogrodzeniowe. Ogrodzenie łupane z pustaków i okapników to nie tylko praktyczne zabezpieczenie, ale również element zdobiący przestrzeń. Decydując się na to rozwiązanie, łączysz solidność z wyjątkowym stylem, tworząc unikalne ogrodzenie, które będzie zachwycać nie tylko Ciebie, ale i wszystkich odwiedzających. 

Ogrodzenie jakiego producenta wybrać? 

Często dostajemy pytanie: który producent ogrodzenia ma najlepsze produkty? Albo: który bloczek ogrodzeniowy jest najbardziej trwały? Każdy producent ogrodzenia: czy to ogrodzenia Joniec, ogrodzenia Kost-Bet czy ogrodzenia DrewBet dba o jakość swoich produktów. Udowadniają to certyfikaty i normy, które spełniają produkty do ogrodzeń. Czym znacząco różnią się wyroby podanych producentów? Przede wszystkim kolorami – jak to się mówi grafit grafitowi nie równy, a po drugie – rozmiarami. Są to unikalne cechy, które wyróżniają każdego producenta. Jeśli nie jesteś zdecydowana i szukasz najlepszego rozwiązania – przejrzyj wizualnie, który kolor dotknął Twoje serce, a odpowiedź przyjdzie sama.