884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Płyty tarasowe – jaki kolor wybrać?

utworzone przez | maj 24, 2024 | Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Kost-Bet, Koszalin, Łomża, Olsztyn, płyta tarasowa, płyty tarasowe Kost-Bet, Poznań, Słupsk, Suwałki, Szczecin

Zastanawiasz się nad wyborem płyty tarasowe? Podobają Ci się jasne kolory – najlepiej białe – ale nie wiesz jak płyta będzie wyglądała po dłuższym czasie od montażu? Chcesz zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają płyty?

Płyty tarasowe Kost-Bet to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu i ogrodu. Płyty występują w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej omówimy poszczególne modele płyty na taras firmy Kost-Bet.

Płyty tarasowe Ribena

Płyty tarasowe Ribena charakteryzują się delikatną, niejednorodną strukturą. Płyty na taras są dostępne w 11 kolorach, w tym: biały standardowy, biały forte, grafitowy, stalowy, czekolada jasna, czekolada ciemna, toffi, marago jasne, marago ciemne, wanilia i mocca. Popularne są płyty tarasowe białe i płyty tarasowe grafitowe. Te dwa odcienie wpasowują się w nowoczesną architekturę dodając elegancji ogrodowi. Na naszej wystawce w Świdrach koło Łukowa możesz zobaczyć wszystkie dostępne kolory od producenta Kost-Bet. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu zdjęć poszczególnego koloru – zadzwoń 884 004 443 lub napisz wiadomość na kontakt@azari.pl

gdzie kupię płyty tarasowe

Płyty tarasowe Tirano

Drugim popularnym modelem są płyty tarasowe Tirano, które w przeciwieństwie do Ribeny mają gładką powierzchnię. Płyty Tirano występują w kolorze białym, biały forte, szary, grafit, stalowy. W zalezności od wielkości Twojego tarasu możesz wybrać rozmiar spośród 9 dostępnych. Ważna informacja – płyty 80x80cm i 100x80cm ze względu na bezpieczeństwo przewiezienia ich kurierem paletowym i dostarczenia pod wskazany adres wysyłamy na pełne palety. Jeśli więc szukasz prostych form, geometrycznych kształtów i zrównoważonych kolorów – płyta na taras Tirano jest dla Ciebie!

Pozostałe płyty tarasowe Kost-Bet

Oprócz wymienionych wyżej modeli możesz wybrać bardziej wymyślny, kolorowy, o niestandardowej powierzchni. Do pozostałych modeli należą: płyty tarasowe Sahara, płyty tarasowe Marmo, płyty tarasowe Grano, płyty tarasowe Sanida, płyty tarasowe Lastro czy płyty tarasowe Primo. Każdy model posiada unikalną cechę, która wyróżnia go spośród innych. Dla przykładu płyta Sahara jest stworzona z myślą o dużych tarasach, gdzie będzie obecny motyw wiatru – na płytach widać charakterystyczne smugi, a sama płyta jest dostępna w kolorze piaskowym i krystal. Natomiast jeśli w Twoim domu dominuje marmur to zdecydowanie (aby taras jako przedłużenie salonu wyglądał efektywnie) sprawdź płyty Marmo.

Przeczytaj też: Struktura płyt tarasowych, a ich zastosowanie

Czym impregnować płyty tarasowe?

Impregnacja płyt tarasowych pomaga zachować ich trwałość i odporność na zabrudzenia. Impregnacja tarasu z pewnością wzmocni jego ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Wiele osób pyta, czy białe płyty tarasowe łatwo się brudzą. Jeśli zadbamy o nie już po montażu (zaleca się odczekać około 2msc) i zaimpregnujemy je, gdy będą do tego odpowiednie warunki tj. będą suche i czyste to czyszczenie każdego koloru płyt nie będzie już takie trudne. Polecanym produktem jest lakier do betonu Reba BS, który impregnuje płyty tarasowe i zarazem sprawia, że są łatwe w czyszczeniu.