884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Palisada łupana czy palisada gładka – jaką wybrać?

utworzone przez | sty 10, 2024 | Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Kost-Bet, Koszalin, Łomża, obrzeże ogrodowe, Olsztyn, palisady, Poznań, Słupsk, Stopnie schodowe, Suwałki, Szczecin

Jakie zastosowanie ma palisada? Do czego wykorzystać palisadę? W jaki sposób zamontować palisadę? Przychodzi taki czas, że człowiek potrzebuje uporządkowania i urozmaicenia przestrzeni ogrodowej. Oprócz ogrodzenia, zielonej trawy i kostki brakuje nam “pazura” – elementu, który przyciągnie naszą uwagę. Palisady ogrodzeniowe łupane, takie jak palisada łupana Muro 13x15x60cm dzięki swojej strukturze wprowadzają do ogrodu niepowtarzalny urok. Łupana powierzchnia palisad nadaje im autentyczny, organiczny wygląd, który doskonale komponuje się z otoczeniem. Dostępność różnych rozmiarów oraz duża gama kolorystyczna pozwala dopasować palisadę do indywidualnych preferencji. Dzięki temu z łatwością stworzysz spójną aranżację ogrodu.

Co wyróżnia palisadę łupaną, a co gładką?

Palisada łupana różni się od palisada gładka strukturą powierzchni. Ale nie tylko. Warto zauważyć, że pomimo tego, iż kolorystyka może mieć taką samą nazwę – inaczej będzie wyglądała palisada gładka KostBet, a inaczej palisada łupana KostBet. Kolejną różnicą jest dostępność rozmiarów. Każda palisada cena to oddzielny produkt, który posiada unikalne parametry. Na przykład palisada łupana Muro 13×22,5×30 występuje tylko w dwóch kolorach. Czy jest różnica po zamontowaniu poszczególnych palisad? Praktycznie nie ma. Obydwie palisady pięknie się prezentują. Palisada gładka szara pasuje do każdego stylu – od nowoczesnych domów z płaskim dachem, po tradycyjną architekturę. Palisada łupana szara natomiast wprowadza rustykalny styl, który nie każdemu będzie pasować. Warto odpowiedzieć na pytanie, co chcemy osiągnąć montując palisadę – czy tworzymy rabatkę, tworzymy piętra w ogrodzie, dekorujemy wjazd czy oddzielamy przestrzeń do chodzenia od zasianych roślin. Przemyślenie tej kwestii bardzo pomoże przy wyborze palisady.

Stopnie schodowe łupane KostBet – funkcjonalność i urok zamknięte w jednym produkcie

Stopnie schodowe umożliwiają stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Nie muszą one być zastosowane tylko na tarasach i pełnić funkcję schody na taras. Schody do ogrodu łupane podkreślą klimatyczne stylizacje, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo stopnie schodowe muro wyróżniają się wytrzymałością, odpornością na czynniki atmosferyczne, a dzięki dużemu wyborowi koloru – z łatwością znajdziesz swój ulubiony. Tak samo jak palisady, stopnie schodowe występują w formie stopnie schodowe łupane i stopnie schodowe gładkie. Do Ciebie należy wybór, które stopnie udekorują Twoją przestrzeń.