884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Szukasz ogrodzenia gładkie, ale nie możesz się zdecydować na jedno spośród dostępnych na rynku? Przedstawiamy Ci zawężoną ofertę ogrodzenie gładkie cena, które są najchętniej kupowane przez naszych Klientów. Mowa tutaj o ogrodzenia Kost-Bet. Każde ogrodzenie gładkie Kost-Bet charakteryzuje się wysoką odpornością na negatywny wpływ czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenie Slim ma długość 60cm i wysokość (grubość) 12,5cm. Aby stworzyć w pełni wyposażone ogrodzenie należy użyć bloczek ogrodzeniowy Slim S60 oraz daszek ogrodzeniowy Slim S60. Co wyróżnia to ogrodzenie spośród innych? Rzadko spotykaną cechą jest fakt, że pustak i daszek mają taką samą wysokość, co oznacza, że ogrodzenie gładkie Slim jest bardzo symetryczne i posiada wyjątkowo geometryczny wygląd. Ogrodzenie Slim jest dostępne w aż 14 kolorach, co podnosi jego atrakcyjność, bo z łatwością odnajdziesz odpowiedni kolor do Twojego budynku i otoczenia.

Ogrodzenie gładkie Medium

Ogrodzenie gładkie Medium ma wymiary 80x20x25cm wysokości (grubości). Jest to ogrodzenie gładkie Kost-Bet składające się z bloczek ogrodzeniowy Medium i daszek ogrodzeniowy Medium występujących w 6 kolorach: od jasnej bieli, przez uniwersalną szarość, grafit, latte, marago oraz mix frappe. Co wyróżnia ogrodzenie Medium Kost-Bet? Występuje ono w wersji Medium Vision o niestandardowych, ponadczasowych i urokliwych kolorach, przypominających na przykład deski drewna, beton czy marmur. Dzięki tym cechom ogrodzenie Medium Vision sprawdza się w nowoczesnej architekturze, dodając jej “pazura”. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać wycenę ogrodzenia Vision, zadzwoń – 884 004 443.

Ogrodzenie gładkie Long

Jest to najdłuższe na rynku ogrodzenie, ponieważ bloczek ogrodzeniowy Long ma wymiary 100x30x20cm wysokości. Nie ciężko zgadnąć, że ogrodzenie staje się wtedy integralną częścią działki. Wymiary ogrodzenia umożliwiają zredukowanie potrzebnych bloczków ogrodzeniowych do minimum, a zarazem pozwalają stworzyć dowolną aranżacje ogrodzenia według Twoich upodobań. Z serii ogrodzenia długie Long spotkamy też wersję ogrodzenie Long Vision, które także posiadają niespotykaną kolorystykę. Ogrodzenia Long cieszą się poluarnością dzięki swoim kształtom – jak to Klienci mówią – nie są za wysokie, a długość jest w sam raz. Jeśli więc posiadasz nowoczesny, geometryczny dom z dużą liczbą przeszkleń to ogrodzenie minimalistyczne Long sprawdzi się przed nim najlepiej. Zbuduj z nami piękniejszą przyszłość już dziś!