884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenie modułowe gładkie Roma Mega firmy Joniec

utworzone przez | paź 4, 2023 | ogrodzenia modułowe Roma Mega Joniec

“Jak w taki dzień deszczowy” wygląda ogrodzenie modułowe Joniec Roma MEGA? Warto zaznaczyć, że nowość firmy Joniec zrobiła niezłą burzę na rynku ogrodzeniowym, ponieważ Roma Mega jest najczęściej wybieranym ogrodzeniem 2023 roku! Z czego to wynika?

Co charakteryzuje ogrodzenie modułowe Roma Mega?

Pustaki ogrodzeniowe RM19 mają potężne wymiary i jako jedynych na rynku długość bloczka ogrodzeniowego wynosi 75,6cm. Dzięki dwóm szerokościom – 19,5cm oraz 28cm możesz z łatwością wykreować wymarzone ogrodzenie, które będzie wizytówką domu. Pustaki ogrodzeniowe Roma Mega RM28 oraz RM19 są dostępne w 6 kolorach: galena, gabro, lidyt, aragon, turmalin, jednak największą popularność zyskał jasny kolor snow.

Jaki kolor ogrodzenia wybrać – pytanie, na które ciężko znaleźć odpowiedź.

Wybór koloru ogrodzenia nie należy do łatwych. Aby pomóc Ci odnaleźć się na rynku ogrodzeniowym przedstawimy Ci parę ważnych aspektów, o których warto pamiętać kupując bloczki i daszki ogrodzeniowe CRM19 Roma Mega.

Po pierwsze zwróć uwagę na kolor elewacji i zdecyduj, czy chcesz rozjaśnić Twój budynek, czy sprawić, aby był bardziej ,,mosiężny”. Ważne, abyś stworzyła współgrające połączenie lub zdecydowanie kontrastujące. Zauważ, jaki odcień dachu i orynnowania posiadasz. Jest to tak samo ważny aspekt, jak elewacja. Popatrz na otoczenie Twojego domu. Mieszkasz w mieście lub na wsi i chcesz się wyróżnić, czy jednak chcesz, aby Twoja posesja nie zwracała uwagi każdego przechodnia? Dużo osób o tym zapomina, ale liczy się też wystrój wnętrza Twojego domu. Jeśli masz nowoczesny i minimalistyczny styl to raczej wybierzesz takie samo ogrodzenie – czyli na przykład ogrodzenie modułowe gładkie, a nie ogrodzenie modułowe łupane.

Klej do ogrodzeń – Defens Bond Eco

Jak już zdecydowałaś, jakie ogrodzenie – gładkie lub ogrodzenie modułowe łupane będzie wizytówką Twojego domu, dobrałaś odpowiednie pustaki ogrodzeniowe i daszki ogrodzeniowe takie jak daszek ogrodzeniowy CRM28 Roma Mega to czas na wybór istotnych dodatków, bez których Twoje ogrodzenie nie będzie trwałe.

Klej poliuretanowy do betonu, jednoskładnikowy Defens Bond Eco jest pionierem wśród klejów do bloczków betonowych. Charakteryzuje się on wysoką wydajnością (około 16-20 bloczków), długim czasem docisku. Klej jest odporny na warunki atmosferyczne, nie posiada rozpuszczalników i co najważniejsze nie spływa z powierzchni. Posiada kolor lekko kremowy. Można go stosować na beton, granit, metal, marmur, ceramikę, MDF, piankę poliuretanową i drewno polistyren. Jak widzisz, Defens Bond Eco ma wiele zalet, a ponadto jest dużo tańszy od innych klejów dostępnych na rynku. Sprawdź sama!